Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min múlik az, hogy megszeretün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min múlik az, hogy megszeretünk-e valakit, vagy nem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem önmagam...volt egy srác, össze is jöttünk, viszont a nagy szerelem elmaradt-a részemről. Felőle megvolt. Vártam, hogy beleszeretek, de nem sikerült. A vonzódás is elmaradt...ezért egy hete szakítottunk. Maga a kapcsolat is viszonylag rövid volt, 2hónap. Még mindig ezen rágódom, én vagyok a pics@? Mert, bevallom, nem volt semmije...és azért ez is zavart. Ő 30 éves, viszont se autója, se lakása, szüleivel él és az első közös kávézásunkon és fizettem ki a kapucsínót. Igaz én sem rendelkezem még semmi anyagi jóval, viszont még csak diák vagyok. Ti mit gondoltok?
2011. nov. 6. 00:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mindig leesik az állam, amikor ilyen kommenteket olvasok. Mintha beleláttatok volna a gondolataimba. Szégyellem is magamat, hogy nem volt elég ő, és többre vágyom. De azt azért hozzátenném, voltam már olyan kapcsolatban is, ahol a férfinek nem volt semmije, ennek ellenére évekig együtt voltunk...


Sokszor van olyan, hogy elsőre gondolsz valamit egy emberről. És fokozatosan ahogy megismered, egyre kevesebb jó tulajdonságot fedezel fel benne. Ez a srác is ilyen volt. A végén már szinte lehangolóak voltak a beszélgetéseink...

2011. nov. 6. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!