Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a szerelem nem...

Mit tegyek, ha a szerelem nem múlik el?

Figyelt kérdés
Szüleim eltiltottak a fiútól, akit szeretek. Nagyon szenvedtem, mivel tényleg Ő az első akibe szerelmes vagyok, és úgy érzem egyben az utolsó is. Azt mondta mindenki, hogy a szerelem elmúlik egy idő után, most még talán szenvedek, de pár hónap múlva boldog leszek más fiúval, és hálás leszek szüleimnek, hogy eltíltottak Tőle. Viszont már ez a nyolcadik hónap, hogy szenvedek, hiszen a szerelem nem múlott el, sőt, csak egyre erősebb lett, és nem tudok Tőle elszakadni. Nem érdekel semmilyen más fiú, csak Ő. Hiába közelednek, próbálkoznak, hidegen hagy az összes, és csak Rá tudok gondolni. Én próbáltam más srácokkal, de mindenkiben Őt keresem, és egyikkel sem működik a dolog. Tényleg el fog múlni? Vagy örökre szenvednem kell miatta? :(
2011. júl. 13. 21:06
1 2
 1/19 skarma ***** válasza:
74%
Miért tiltották el tőled? és hány éves vagy?
2011. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Szüleid miért tiltanak?
2011. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Pedig a Szerelemnek múlnia kell, ha múlik akkor fájni kell
2011. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, Ő 18. Vallási különbségekből kifolyó okok miatt lettem eltiltva Tőle. :(
2011. júl. 13. 21:12
 5/19 anonim válasza:
.
2011. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
miert? valami keleti vallasu? vagy talan te vagy az? :)
2011. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ha a szüleid nem akarják hogy boldoglégy, akkor légy úgy boldog, hogy ne tudjanak róla..tudod amiről anyuci nem tud az nem fáj neki...
2011. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Milyen vallás, mert nem mindegy. Például, ha zsidó hitvallású vagy, akkor valamennyire érthető, ha nem, akkor a szüleid nem tudom hol élnek.
2011. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én megértem, mert van akinek fontos a vallás. Nekünk is, engem is úgy neveltek a szüleim/nagyszüleim, hogy jó legyek, annak ellenére nem vagyok egy angyal. Sokszor elszökök itthonról, ha érted mire gondolok...
2011. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 skarma ***** válasza:

Ja én meg azt hittem, egy drogos senkiházi és azért tiltanak... De ,,csak" vallás.

A szerelem nem ismer vallásokat. Ha még szereted, keresd fel titokban.

2011. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!