Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a szerelem nem...

Mit tegyek, ha a szerelem nem múlik el?

Figyelt kérdés
Szüleim eltiltottak a fiútól, akit szeretek. Nagyon szenvedtem, mivel tényleg Ő az első akibe szerelmes vagyok, és úgy érzem egyben az utolsó is. Azt mondta mindenki, hogy a szerelem elmúlik egy idő után, most még talán szenvedek, de pár hónap múlva boldog leszek más fiúval, és hálás leszek szüleimnek, hogy eltíltottak Tőle. Viszont már ez a nyolcadik hónap, hogy szenvedek, hiszen a szerelem nem múlott el, sőt, csak egyre erősebb lett, és nem tudok Tőle elszakadni. Nem érdekel semmilyen más fiú, csak Ő. Hiába közelednek, próbálkoznak, hidegen hagy az összes, és csak Rá tudok gondolni. Én próbáltam más srácokkal, de mindenkiben Őt keresem, és egyikkel sem működik a dolog. Tényleg el fog múlni? Vagy örökre szenvednem kell miatta? :(
2011. júl. 13. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
OK, hogy fontos a vallás, de ezért eltiltani a XXI. században...
2011. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Iszlám vallású, és gyakorolja. Nagyon radikális, nem képes a változásra, de én ezt elfogadom, és ennek ellenére szeretem. A dolgok, amiket elvár tőlem, tényleg nem európai nőnek valóak, de én megtetszem ezeket Érte, mert szeretem. De anyuék nem engedik, hogy ilyen életem legyen. Nem is vagyunk annyira vallásosak, csak Ő nagyon vallásos, és a vallása az a vallás, amit az emberek rettegve mondanak ki. Nem egy országban élünk, de mikor együtt voltunk találkozhattunk, és most nyáron akartam Vele találkozni, de sok papírt el kell intézni, hogy Magyarországra jöhessen, amit én nem tudok elintézni, szüleimre is szükség van hozzá, ezáltal még csak titokban sem tudunk találkozni. :(
2011. júl. 13. 21:33
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem a szülők vallásosak. Az iszlámmal sincs semmi bajom, az is csak egy vallás a sok közül. Azzal sincs, hogy gyakorolja, és hogy te ezt tolerálod. De könyörgöm, 17 évesen 'én megtetszem ezeket Érte, mert szeretem' mondatot talán nem kellene leírnod!
2011. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Figyelj engem is tiltanak :( szóval képzelem milyen rossz lehet neked. Az biztos, hogy a vallási külömség néha problémát fog okozni, de ha te nem vagy annyira vallásos akkor meg nem értem. Titokba csinálhatod ... nehéz lesz tudom milyen. Próbáld megértetni velük és vesd fel azt is, hogy azt akarják tudtuk nélkül csináld vagy sem. Ha szereted harcolj!!!
2011. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Miért nem kellen írnom? Ha egyszer úgy érzem. Nem szeretem azt, amikor akár korom, akár más miatt elítélnek. Szenvedtem én már annyit ( vagy talán többet is ) mint egy felnőtt, nagyon sok nehéz és kegyetlen dolgon vagyok keresztül, nem vagyok tapasztalatlan, és komolyan beszélek, nem csak unalmamban irogatok ide. Tényleg úgy érzem, hogy szeretem, és megteszem a dolgokat amiket kér tőlem. Csak sajnos van, akiknek ez nem tetszik, jelen esetben a szüleim, és nem tetszésüket tiltással fejezik ki. :(
2011. júl. 13. 22:07
 16/19 anonim ***** válasza:
De mi lehet az a dolog, amit az iszlám megkövetel tőled (mármint hogy a fiúért ezt neked meg kell tenned)?? Vallást váltasz vagy mi?? Nem értem...
2011. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igen, elöbb-utóbb át kellene térnem iszlám vallásra.

Jelenleg pedig el kell takarnom a hajamat fejkendővel, nem hordhatok olyan ruhát, amiből kilóg a vállam vagy a térdem, nem sminkelhetek, nem használhatok körömlakkot és fiúkkal sem barátkozhatok, bikini csak és kizárólag tengerparton, de ott is ritkán meg hasonlók.

2011. júl. 13. 22:17
 18/19 anonim válasza:

Szerintem kerek perek oda kéne állj a szüleid elé, és megmond hogy te igenis szereted ezt a fiút, és attól még hogy a boldogságod útjába állnak, csak még jobban fogod őt akarni...

Ha tényleg ilyen hosszú ideje szereted és, ő is viszont szeret téged, akkor ne hagyd magad lebeszélni/ eltiltani a boldogságtól...

Hiszen neked is kijár az igaz szerelem :)

2011. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

07-13 22:12 vagyok.

Hát, ha neked ez így oké és le tudnád élni az életedet ilyen feltételek mellett, mindenképpen harcolj a szerelmedért! De belegondoltál abba, hogy egyszer gyerekeitek lesznek és esetleg rájuk is hasonló dolgok várnak?

Én mondjuk nagyon nem bírom a kötöttségeket és hiába szeretnék vkit, sztem ennyi áldozatra nem lennék képes...

2011. júl. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!