Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon hiányzik apu!...

Nagyon nagyon hiányzik apu! Ma egész nap sírtam meg rá gondoltam. Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Tegnap kiírtam egy kérdést arról hogy 13 éve nem láttam apát és tegnap anyuval megpillantottuk a balatonon.Sokkot kaptam de szószerint.Azóta sokat sírok.Meg mindig rá gondolok hogy szegénnyel mi lehet.Mert csak nyáron van állása.Mi lesz majd ha tél lesz.Meddig fog még élni? Nem is törődik velem.Nem fizetett egyszer se gyerektartást.Ha eljött értem a látogatási időpontokba még régebben akkor is csak azért mert anyának azt hazudta hogy játékot vesz nekem és kért anyutól pénzt.De saját magának vett piát. De tegnap olyan aranyosan ment,olyan rosz érzés volt látni mennyire levan pukkanva.Gondolom azért iszik mert valami történt vele régen ami rosszul esett neki és ezért kezdett el inni,és ezért úgy sajnálom.De találkozni nem merek vele mert félek tőle,meg szégyenlem is.Mit csináljak légyszi segítsetek mert már nagyon rossz:'(((
2011. júl. 11. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Emlékszem a kérdésedre. Tenni semmit nem tudsz. Ő egy felnőtt ember, a problémáit magának kell megoldani. Az én apukám is olyan volt, mint a tiéd, csak nem volt agresszív velünk szemben. Tudom, h nehéz apa nélkül felnőni, de hidd el, anyukád a legjobb döntést hozta. Gondolj bele, h ha apukád eddig eltengődött, akkor ezután is meglesz.
2011. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvastam a tegnapi kérdésedet, írtam is rá választ. Nincs a tágabb családodban senki olyan, akiben olyan szinten megbízhatnál, hogy úgymond "helyettesíthetné" apudat? Mert amint azt többen is írták, vele nem lenne túl szerencsés újra felvenned a kapcsolatot.
2011. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy:) úgy sajnállak:(((

szerintem egy próbát megér, hogy találkozzatok. lehet, hogy ő is változott, meggyötörte az élet, és szeretne téged látni, csak nem mer kezdeményezni.

találkozz vele egyszer és meglátod. ha meg nem akarja, akkor meg legalább kiderül és neked se lesz lelkifurdalásod és legalább nyugodt leszel, hogy te megtettél mindent:)

hány éves vagy?

2011. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg aranyos vagy :)kívánom hogy minden jöjjön rendbe!
2011. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nekem ilyen lányom lenne, lehoznám neki a csillagokat az égről. Dehát csak fiaim vannak. Megpróbálom magamat apád helyébe képzelni: "Szégyellen magam a lányom előtt, mert iszom, még mindig, ugyanakkor nagyon hiányzik. Nem merem megszólítani, félek a válaszától. Másrészről várom, hogy ő kezdeményezzen, hiszen ő a fiatalabb."


Ezeket gondolom róla. Első dolga volna abbahagyni az ivást, ami -magamról tudom,-milyen nehéz. Én már 16. éve nem iszom, teljesen absztinens vagyok, hála Istennek! Az alkohol nagyon le tudja alacsonyítani az embert. Mindennek az oka az alkohol, az ivás. Nem tudok neked tanácsot adni, mert ezt neki kell megoldania, fejben eldöntenie: a lánya kell, vagy az alkohol. Nagyon sajnállak. Szeretettel: papa

2011. júl. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Nem érdemli meg hogy ilyen lánya legyen.
2011. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!