Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min múlik az, hogy megszeretün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min múlik az, hogy megszeretünk-e valakit, vagy nem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem önmagam...volt egy srác, össze is jöttünk, viszont a nagy szerelem elmaradt-a részemről. Felőle megvolt. Vártam, hogy beleszeretek, de nem sikerült. A vonzódás is elmaradt...ezért egy hete szakítottunk. Maga a kapcsolat is viszonylag rövid volt, 2hónap. Még mindig ezen rágódom, én vagyok a pics@? Mert, bevallom, nem volt semmije...és azért ez is zavart. Ő 30 éves, viszont se autója, se lakása, szüleivel él és az első közös kávézásunkon és fizettem ki a kapucsínót. Igaz én sem rendelkezem még semmi anyagi jóval, viszont még csak diák vagyok. Ti mit gondoltok?
2011. nov. 6. 00:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

* én fizettem...

*se munkája

2011. nov. 6. 00:42
 2/11 bánomisén ***** válasza:
69%

Vannak, akiknek azon múlik, hogy "megszeretnek-e" valakit, hogy annak a valakinek van-e lakása, kocsija, stb.

És vannak, akiknek nem az anyagiakon múlik. Na, az az igazi szeretet. Az viszont megmagyarázhatatlan, titokzatos, varázslatos :-)

2011. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Snapette ***** válasza:
Miért jöttél össze vele, hogy történt, ha nem szeretted? Ha erre tudod a választ, talán a másikra is meglesz.
2011. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az nem árt, ha fel tudsz nézni a férfira, ha tisztelni tudod őt mindazért, amit elért az életben, az eszével, a kreativitásával, a szorgalmával stb. Elég nehéz lenyűgözni egy nőt, ha harmincas munkanélküliként üres zsebbel mész randizni, illetve még anyukád mossa a koszos zoknikat rád... Ha emellett nem kiemelkedő az illető egyénisége sem, akkor bizony nem lesz szerelem, mert mégis mitől estél volna hasra..?
2011. nov. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen...:( nem az a típus vagyok, aki a pénzre hajt. De nagyon jól esne, ha nem én fizetném a 'zsebpénzemből' az ő kávéját(és azért azt hozzátenném, hogy láncdohányos, szóval erre képes előteremteni a pénzt). Nem arra vágyok, hogy ajándékokkal halmozzon el, viszont egy mozizásra, amit nem én fizetek (vagy mozizásra ahová nem vonatozunk). Miért jöttem vele össze? Hmm...nagyon jó kérdés..többet vártam. Azt hittem, hogy a munkanélkülisége csak egy pillanatnyi állapot. De nem az volt. Az eddigi kapcsolataim sem voltak fényesek, a legrosszabbakat vonzzom be..ez a srác tényleg csúcs lehetett volna.
2011. nov. 6. 01:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne sodródj az árral, legyél igényesebb ebben a dologban. Nem kell mindenkinek lehetőséget adni, mert hátha jobb lesz.. Gondold végig, hogy mihez ragaszkodsz, vagy mi az a minimum, ami alá nem adod (itt most nem mesebeli dolgokra gondolok, de mondjuk hogy legyen szakmája, ne legyen láncdohányos, legyen független, stb) és ahhoz ragaszkod, vagy az alapján válogass.
2011. nov. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Snapette ***** válasza:
100%

Hát akkor mondanám, hogy többek közt azon is múlik, hogy az illető az-e, akinek gondoljuk. Gondolom, volt egy alapvető vonzalom, de azt nagyon könnyen letöri, ha egykettőre kiderül, hogy az illető minden, amire nem vágysz, és akkor hamar leépül az elején meglevő vonzódás is. Hidd el, jobb ez így, mint pár év házasság után, mert olyan is van nem egy...

Sokszor előfordul, hogy vonzódunk, sőt, esetleg bele is szeretünk egy bohém, jó humorú, kedves és gáláns emberbe, akiről kiderül, hogy tulajdonképen semmit nem tudsz komolyan megbeszélni vele, humorizál a véresen komoly dolgokkal is, és a sarki cukrásznőnek ugyanazokat a bókokat mondja, mint neked, így egyszerre mindne vonzó tulajdonsága egyszerre taszító lesz, pedig semmi egyéb nem történt, mint hogy megismerted. Nincs veled semmi baj, nincs amiért magad vádolt, hiszen tényleg kiderülhetett volna, hogy épp átmeneti bajban van, de talpra áll, és tényleg csinál valamit, összeszedi magát. Megismerted, rájöttél, hogy nem, és elváltak útjaitok. Nincs ebben semmi rossz, sőt. Sookal inkább tiszteletre méltó, hogy felismerted a bajt, és kiszálltál, nem pedig ringatod magad abban a hiszemben és önbecsapásban, hogy nem lesz ez mindig így, és még jobban belemászol. Talán nem is konkrétan az zavart, hogy nincs semmije, hanem az az érzés, amit az ilyen emberek keltenek az attitűdjükkel, hogy úgy néz ki, mint akinek nem is lesz soha semmije.

Összefoglalva: az, hogy megszeretünk-e valakit attól (is) függ, hogy megfelel-e az elvárásainknak, illetve annak, amit eleinte gondoltunk róla, de ezt csak akkor tudhatjuk meg, ha már ismerjük egy ideje.

Szerintem veled semmi gond nincs.

2011. nov. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálatok lányoknál azon, h jól néz-e ki v van-e pénze. Az egyénenként változik, h ezek közül melyik a fontosabb, nálad úgy tűnik az utóbbi.
2011. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem azon múlik, hogy hosszútávon el tudnád-e képzelni magad mellett. ha valaki 30-évesen még semmit sem ért el az nyilván nem egy jópont..
2011. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyszer biztos ha nincs az a bizonyos szikra akkor nem is fogod megszertni soha! Egy ferfire fel kell tudjal nezni minden szempontbol, nem muszaly neki legyen lakasa meg kocsija, de legalabb egy allasa ahova eljar dolgozni es megkeresi legalabb az asztalra valojat nem ertunm csajokert, hanem legalabb magaert, hogy a csaj lassa, hogy valamir ekepes es sajat magat is becsuli, nem ertunk magaert tisztelje sajat magat es akkor mi is tudjuk tisztelni mint ferfi es felnezunk ra, meg ha nem is a legszebb ferfi de legyen tartsa valami ami kivalthat belolunk egy kis szikrat.
2011. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!