Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalaskor tenyleg minden a...

Megcsalaskor tenyleg minden a non mulik?

Figyelt kérdés
Errol beszelgettunk valamelyk nap a parommal,aki szerint minden a non mulik.Szerintem mindket fel ugyanugy reszt vesz a dologban.Szerintetek?
2011. márc. 29. 10:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért múlna? Legtöbbször a megcsalón múlik.
2011. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is két emberen múlik a megcsalás!Ha vki megcsal valakit,akkor azért teszi,mert nem kapja meg az aktuális kapcsolatában,amire igazán vágyik!!De persze,akkor felmerül a kérdés,hogy: Miért nem vet véget a párkapcsolatának??
2011. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Lehet talán. Mindig nőktől halani a férfiak milyen egyszerűek kiszámíthatóak ha ez tényleg igaz egy nő könnyedén manipulálhatná a párját hogy azt ne tudja elcsábítani egy másik nő.
2011. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem sok múlik a nőn is, én pl az első férjemmel jártam úgy, hogy, szülés után nem voltam sem kedves, sem házias(mindig fáradt voltam) nem szexeltem szülés után még fél év múlva se, egyszerűen a libidóm a béka feneke alatt volt, elhagytam magam, trampli lett az addig tip-top felesége, híztam is sokat és eszembe se jutott lefogyni és semmi más nem érdekelt csak a gyerek. Meg is lett a következménye, igaz én mondtam neki, hogy keressen mást , hát ő keresett is:) én meg elváltam, aztán észbe kaptam, lefogytam, változtattam sok dolgon és ismét összejöttünk, újra összeházasodtunk:)) majd ismét terhes lettem de már nem követtem el azokat a hibákat, tanultam belőle, azóta eltelt tíz év és boldogan élünk:) tehát igen, múlhat a nőn is!!! Van erre egy vers, a férjem dugta az orrom alá még régen:


Aki szeret, annak varrd fel a szakadt gombját , mert könnyen

meglehet, hogy felvarrja más.

Aki szeret , annak hallgasd meg baját, gondját, mert könnyen

meglehet, hogy meghallgatja más.

Aki szeret, azzal sose légy morc, goromba, mert könnyen meglehet,

hogy rámosolyog más.

Aki szeret, szeresd, s öleld meg naponta, mert könnyen meglehet,

hogy megöleli más.

És akkor hidd el! - nem ő a hibás!

2011. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, és lehet, hogy ez is közrejátszik a dologban, de szerintem nem csak a nőn múlik. Ha meg is adok a férjemnek mindent, (márpedig nem adok meg neki mindet) és meg AKAR csalni, úgyis megteszi. Szóval ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy mit csinálsz. :)))


Más nézőpont szerint, a pasik viszont alapvetően lusták. Amig mindent megkapnak 1 helyen, nem fognak máshova menni. :))


De ez szerintem nem minden pasira igaz. Nem csak 1 fajta pasi van, mint ahogy nem csak 1 fajta nő.


Van olyan is, aki soha nem csalna meg, akkor sem, ha puskával kergeted a másik karjaiba. Az olyan pasinak minden mindegy, nem jelent kihivást a magam mellett tartása.


És persze olyan is van, akinél bárhogy teperek, soha nem lesz hűséges, mert hajtja a vadászösztöne. Na, az ilyen pasi kihivást jelent, de nem tetszene a folytonos kudarcélmény, viszont egy darabig jó lenne vele. (Hosszútávon semmiképp sem.)


És van olyan, is, aki azért megnézi a másik nemet, de meg lehet tartani. :)))


Kicsit, elkalandoztam, de a kérdésre a válaszom: Nem, abszolút nem csak a nőn múlik. Nagymértékben az adott férfin, hogy igen mond-e egy kóbor pásztorórára, vagy gerincesen nemet.

2011. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

1. nincs olyan, hogy valaki mindig mindent megkap. igy egy párkapcsolatban sincs olyan, hogy mindig mindent megkapunk benne. ezért ez az indok hülyeség.


2. a hűség döntés kérdése. ha valaki nem érzi jól magát egy kapcsolatban, akkor a) beszélje meg a partnerével b) döntse el, hogy neki ez mennyire fontos c) ha annyira fontos, akkor szakítson és ne csalja meg a másikat.


3. a nők n em cselédek, vagy szexrabszolgák! miért kéne nekem minden xart megtennem a partneremért? miért nem ő a hibás, hogyha olyasmit akar, ami nekem már nem fér bele? légyen szó xaros gatyák mosásáról, vagy anális szexről!


ennél undorítóbb kifogás és a felelősség áthárítása nem is létezik!

2011. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen h. kin múlik vagy nem.Volt egy 6 éves párkapcsolatom, mindig kedves voltam vele és megbízható,szexben is megkapta azt amit kért és soe utasítottam vissza.Mégis fél év után megcsalt és meg se bánta(nem volt szex,de pár napig jártak, utána telefonon írogattak egymásnak),nem hagytam el, utána nem is csalt meg többet,de már nem volt ugyan az, a kapcsolat végén rájöttem h. ő csak akényelem és a kiszolgálás miatt van velem,nekem meg hiányzott a kényezetetés és az h. nőnek érezzem magam, még szexelni sem szexeltünk, magányos voltam.Szakítás előtt 1-2 nappal megcsaltam és ekkor döbbentem rá h. már nincs semmi kapocs közöttünk már és felesleges egymás ideját rabolni,ezért szakítottam.bár engem hibáztaott, h. milyen szemét vagyok,pedig még több mint 1 hónapig nálam lakott mert nem volt hova mennie és még munkája sem volt,de a szüleimnek egyszer sem köszönte meg h. eltartották....
2011. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

(10:58 köszönet, hogy megosztottad! JÓ!)

kérdező:

van egy furcsa betegség -főleg a férfiakat éri:

úgy nevezném: újneurózis

Szereti a párját és mégis. Mint nő, nem tudom megérteni.

Miért lesz "unalmas" egy másik ember, mikor?

Mert én nem unom meg a másik embert, akit szeretek, soha!

ajánlott (szak)irodalom

(ahol a főhős mindig megcsalja az egetlen lényt, akit szeret, valahol maga számára is rejtély, miért?):


Milan Kundera: A lét elviselhetetlen könnyűsége.

2011. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
*egyetlen
2011. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez sok mindentől függ, van aki a szex miatt lép le, van aki a szeretetet keresi másokba, van aki a nyugalmat, van aki a külső miatt, van akinek kifejezetten önbizalmat ad, h. párkapcsolat mellett még más is érdeklődik iránta.Tény h. a nők többsége érzelmi okok miatt lép félre,de a pasik között is van olyan aki csak emiatt lépne félre, vagy pont azért nem akar válni,mert csak egymásra számíthatnak.(nincs munkájuk, vagy csak ez az egy lakás van amiben laknak, vagy gyerek miatt nem mernek lépni, vagy mert ez így jó)
2011. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!