Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg butaság hitelből...

Tényleg butaság hitelből kezdeni a közös életet?

Figyelt kérdés
1 év múlva szeretnénk összeköltözni,egyenlőre a szüleihez.Nekem még lesz egy évem a suliból,ő addig dolgozna.Rá egy évre pedig szeretnénk hitelt felvenni házvételre.Érdemes így?Melyik hitel a legjobb?
2011. nov. 10. 19:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Butaság, csakhogy nincs más lehetősége egy fiatalnak...de azt hogy 1 év múlva melyik lesz a legjobb hitel, azt még Nostradamus se tudná megmondani ha élne.. Annyi bank vonul ki, hogy megjósolhatatlan...
2011. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
őszintén?szerintem egyik sem...hitelt fel venni a mai világban egy házra öngyilkosság itt magyarországon...szülőkhöz meg tuti nem költöznék...
2011. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
mert hát ugye az hogy közös élet az nem azt jelenti hogy szülőkkel élünk,én nekem volt benne részem de köszönöm szépen többet nem kérek belőle ha lehet...vissza gondolni is rossz rá...
2011. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem butaság! HANEM EZ LEHETŐ LEGNAGYOBB HÜLYESÉG, MARHASÁG, ÖKÖRSÉG, F*SZSÁG AMIVEL ELBASZHATOD AZ EGÉSZ ÉLETED ELŐRE MENŐLEG KB. 30-40ÉVRE!
2011. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ismerőseim, akik húsz vagy még ennél is több időre vettek fel közös hitelt. Családi házat építenek. A ház lassan elkészül, a házasságuk viszont romokban. Annyi pénze meg egyiküknek sincs, hogy kifizesse a másikat. A közös hitel tartja egyben a házasságot. Más már nem.
2011. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Kössetek lakástakarékossági megtakarítást és menjetek albérletbe. Nem egy családot ismerek, aki hitellel cs.szte el az életét. A legnagyobb felelőtlenség amit manapság el lehet követni.
2011. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Tehát akkor albérlet inkább?Szerencsére itt lehet találni kertesházat is albérletnek.
2011. nov. 10. 20:06
 8/25 anonim ***** válasza:
37%

Komolyan gonsdolosd hogy 1 éves munkaviszonyal anyit keres majd a párod hogy arra lakásd kölcsdönt kap

hol élsz te?

Nagyon nagy butaság még nem is éltetek együtt nem ismered

nincs 1 perc munakaviszonyod miből fizetnétek a rezsit,

nem vagytok házasdok nem lenne közös a hitel ki vállalja majd magára

ha házasok vagytok és válltok a hitel 2 felé osszlik de akkor is fizetni kell

amíg nem adjátok el a rezsdi is marad ki fizeti

ki megy majd az utcára a házból?

2011. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

Persze!!! Albérlet!!! Fizesd más házára a rezsit, dobj ki 25-30ezer forintot havonta albérletre, plusz, még ha valami nem jó a házon amiben ALBÉRLETBE laksz, azt saját zsebből fizesd ki. Ez a legjobb megoldás!!! Ugyan már, ez hülyeség!!!

25-30 ezer forint egy lakáshitel havi törlesztője. C S A K Forint alalpú hitelt vegyetek fel, fix törlesztővel. Mi is hitelre vettünk lakást a párommal, havi 33456 Ft a törlesztő. 18 év múlva miénk a lakás. Ugyanennyit fizethetnék albérlere is 20 éven át, de az soha nem lenne az enyém. Ez az egy megoldás van ma magyarországon a fiataloknak, ha külön otthont akarnak...hacsak nincs pénzes amerikai nagybácsi, akinek semmit sem számit 8-10milla. A szülőknél lakást én tapasztalatból nem ajánlanám senkinek!

2011. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%
én egyenlőre biztos hogy albérletbe mennék a helyedbe....
2011. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!