Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalaskor tenyleg minden a...

Megcsalaskor tenyleg minden a non mulik?

Figyelt kérdés
Errol beszelgettunk valamelyk nap a parommal,aki szerint minden a non mulik.Szerintem mindket fel ugyanugy reszt vesz a dologban.Szerintetek?
2011. márc. 29. 10:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
verses válaszoó,hogyan fogytál le?
2011. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem kellene minden megcsalást arra fogni, hogy azért történik, mert az illető nem kapja meg a párjától mindazt, amit kíván. Ez legfőképp a szexcentrikus emberre vonatkozik, aki nem az érzelmekre hallgat, hanem csak a szexuális ösztöneire. Az ilyen ember a változatosság kedvéért is keresi máshol is az örömszerzési lehetőségeket, és nem szívesen hagy ki egyetlen adandó alkalmat sem, hogy félrelépjen. Ezt bizton állíthatom, mert én magam is ismerek olyan családapát, aki imádja a gyerekeit, feleségét, - aki mellesleg kiszolgálja a férjét minden téren - mégis alkalomadtán minden lelkiismeret furdalás nélkül megdöntené a neki tetsző "nőstényt". Az illető közvetlen kolléga volt, és elég részletességgel be is számolt az esetekről, amit a haverok is megerősítettek.
2011. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Hát, én ezek után nem lennék nyugodt emellett az ember mellett...
2011. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
Miért csak a nőn múlna? Mindkét félen múlik. Ha kezdenek problémák kialakulni, meg kell beszélni. Sok férfi azonnal fut más nőkhöz, nem a párjával próbál kommunikálni, utána meg ráfogja a nőre, hogy csak ő tehet mindenről.
2011. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
11:02-nél a pont.
2011. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ez egy eleg nehez kerdes ,mivel szamtalan sok negativumot fel lehet hozni ugy a nok,mint a ferfiak szamara.Szerintem minden emberben benne van a hajlam a megcsalasra,csak nem mind ugrik bele meggondolatlanul.Es szerintem egy stabil kapcsolatot nem szabad feladni egy oranyi gyonyorert,mert az csak pillanatnyi orom es nem eletre szol..arrol nem is beszelve,hogy egy kapcsolatot eldobunk ugymondd a semmiert.
2011. márc. 29. 11:47
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha megadsz a párodnak mindent ha nem akkor attól még megcsalhat,hiába tesz meg mindent az ember..attól még aki megakarja az meg is fogja csalni a párját.
2011. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%

Persze.

Ha a pasi csalja meg a nőt, a nő a hibás, mert nem figyelt oda, vagy kevés volt a szex, vagy a pasi nem érezte magát férfinak, vagy valami hasonló.

Ha a nő csalja meg a nőt, akkor a nő hibás, mert megcsalta a pasit.

Nem tudtad? :)


Komolyra fordítva: szánalmasnak tartom azokat a férfiakat, akik nem elég, hogy hűtlenek, még a felelősséget sem vállalják a tetteikért. Egy kapcsolatért (kapcsolat végéért, a megcsalásért) soha nem a nő vagy a férfi a felelős, hanem ketten együtt.

A hűség döntés kérdése. Ha másképp dönt, legalább vállalja emelt fővel, és ne akarjon engem hibáztatni.

2011. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%

Elszúrtam, bocs:

Ha a nő csalja meg a nőt, akkor a nő hibás, mert megcsalta a pasit. = Ha a nő csalja meg a PASIT, akkor a nő hibás, mert megcsalta a pasit.

2011. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Melyik nőn? Akit megcsalnak, aki csal, vagy akivel csalnak? Nem értem a kérdést.
2011. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!