Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrült a menyasszonyom? Help

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Privi kérdése:

Megőrült a menyasszonyom? Help

Figyelt kérdés
Kezdem előröl a történetet. Szóval megcsaltam, bármennyire sajnálom a dolgot, de megtörtént. Azzal a lánnyal azóta több is kialakult köztünk és én szakítani akarok párommal. Na itt kezdődnek a problémák...mert hogy önpusztításba kezdett. Először nem evett vagy 5 napig, aztán meg elkezdett fenyegetni, hogy megöli magát ha elhagyom. A teljes megőrülést látom rajta. Csak azon jár az esze, hogy ha én elhagyom akkor nincs más kiút csak ha felakasztja magát vagy vonat elé ugrik...és ezzel tart sakkban, ezért nem merem elhagyni, mert amilyen zakkant lett meg is teszi. Ilyen teherrel meg nem tudok létezni. Tegnap megkérdezte, hogy ha elhgyom akkor megölhati magát? Erre csak azt a választ fogadta el, másfél óra győzködés után, hogy igen, mert így biztosítottam, hogy szeretem. Pedig már nem, sőt, amit most művelt az kiábrándított. De én mondjam ki a halálos ítéletét? Ha szeret miért csinálja ezt? Megőrült, ezt már kezeltetni kell. Én meg elhagynám, de nem merem, mert megteszi....
2011. okt. 20. 11:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Ejj, de sok itt a szentfazék megmondóember :)

Megcsalta, előfordul. Lényegtelen, hogy miért. Lehet, hogy azért, mert egy féreg, de az is lehet, hogy próbálta már előbb is a tudtára adni, hogy már nem szereti.

De!

Nehogymár valaki arra vegye a bátorságot, hogy puszta terroral kényszerítse azt, akit "szeret", hogy vele maradjon! Kérdező: szólj a szüleinek, ha normálisak, helyre rakják (bár lehet, hogy nem azok, ha ilyen érzelmi roncsot sikerült nevelniük...)

Nem a te feladatod ápolgatni egy idiótát!

Ja, szar dolog, ha az embert megcsalják, de miért is akarná az ember zsarolással maga mellett tartani azt, aki megcsalta?

Idegesít az ilyen, főleg, mert az exem megcsalt és utána még ő fenyegetőzött ugyanezzel, amikor ki akartam hajítani -.-

2011. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
nem értem h miért szentfazék vki aki elitéli a megcsalást.. :DD
2011. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
55%
Most komolyan a srác a ludas mindenben? Ha valaki ilyennel fenyegetőzik (legyen akár férfi vagy nő) biztos nincs vele rendben valami! Gondolom ez lehetett az oka, annak hogy megcsalta! Akik ilyesmivel fenyegetőznek, azok általában szeretnek uralkodni a gyengébb akarattal rendelkezőkön. Ebbe egy idő után bele lehet annyira fásulni, hogy elhagyni ne merd, de megcsalni igen, mert szükséged van valakire aki nem zsarnokoskodik feletted. Egyúttal reménykedsz benne ha kiderül, az uralkodó fél dob ki téged! Amúgy pedig: "ha elhagysz megölöm magam" a legszánalmasabb dolog amit valaha ember szájából hallottam...
2011. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Hát igen, tényleg aljas dolog volt félrelépni, DE ha csak úgy eléállok és megmondom, hogy nem szeretném folytatni vele, akkor is ugyan ez lett volna...ebben 100%-ig biztos vagyok. Tehát nincs jó megoldás, illetve ő nem jól kezeli a helyzetet, bár én sem voltam a helyzet magaslatán. De akkor sem ez a megoldás részéről...
2011. okt. 21. 13:44
 35/35 anonim ***** válasza:
akkor legalabb tiszta lappal játszottál volna. óriási a különbség. de majd egyszer te is rajossz.
2011. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!