Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrült a menyasszonyom? Help

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Privi kérdése:

Megőrült a menyasszonyom? Help

Figyelt kérdés
Kezdem előröl a történetet. Szóval megcsaltam, bármennyire sajnálom a dolgot, de megtörtént. Azzal a lánnyal azóta több is kialakult köztünk és én szakítani akarok párommal. Na itt kezdődnek a problémák...mert hogy önpusztításba kezdett. Először nem evett vagy 5 napig, aztán meg elkezdett fenyegetni, hogy megöli magát ha elhagyom. A teljes megőrülést látom rajta. Csak azon jár az esze, hogy ha én elhagyom akkor nincs más kiút csak ha felakasztja magát vagy vonat elé ugrik...és ezzel tart sakkban, ezért nem merem elhagyni, mert amilyen zakkant lett meg is teszi. Ilyen teherrel meg nem tudok létezni. Tegnap megkérdezte, hogy ha elhgyom akkor megölhati magát? Erre csak azt a választ fogadta el, másfél óra győzködés után, hogy igen, mert így biztosítottam, hogy szeretem. Pedig már nem, sőt, amit most művelt az kiábrándított. De én mondjam ki a halálos ítéletét? Ha szeret miért csinálja ezt? Megőrült, ezt már kezeltetni kell. Én meg elhagynám, de nem merem, mert megteszi....
2011. okt. 20. 11:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
39%
Egy féreg vagy amiért megcsaltad.
2011. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak nem csaltam meg, illetve nem a menyasszonyom, csak barátnőm.
2011. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
minek jegyezted el ha aztan megcsaltad?????
2011. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Tudom nem szép dolog, de ez a válasz rá? Csak ez a megoldás létezik? Elfogadhatatlan, ha az egyik ember már nem szereti annyira a másikat? Ja meg azért az a félrelépés ugy mindig 2 emberen múlik...amikor más sokadszorra hülyézett le és alázott meg, akkor eltörött valami...
2011. okt. 20. 11:55
 5/35 anonim ***** válasza:
71%
Bezzeg ha fordítva lett volna, és a csaj hagyja ott most menne az oltogatás h szegény lánnyal biztos nem voltál elég jó. Amúgy a kérdésedre válaszolva: ismerek egy nőt aki ugyan-így viselkedett, csak őt a férje hagyta ott. Pszichiátriára került, mérget ivott, szerencséjére megtalálták időben, de ma sem egészséges. Egy emberi roncs. Csak okosan!
2011. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Minek jegyezted el?????????????????
2011. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a megoldás, pszichiátria. Ez több, mint elég ok, hogy befektessék. Arról nem is beszélve, hogy ezzel a magatartással 3 ember életét cseszi el. (Mondjuk az se volt szebb dolog, hogy te megcsaltad, de ez másik kérdés.) Szóval sürgősen hívd a pszichiátriát, egy ilyen embernek kezelésre van szüksége. Te ezt nem tudod megoldani ezt a helyzetet.
2011. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Az eljegyzés 2 éve volt és azóta, bármilyen hihetetlen kiszerettem belőle. Veletek soha sem fordult elő ilyen? Labilis idegileg, ez már látszik, de nem lehetek mindenért felelős, ezt egy érett felnőtt fel tudja dolgozni. De ő nem is akarja...
2011. okt. 20. 11:58
 9/35 anonim ***** válasza:
na akkor hadd világositsalak fel, és idézzek az Azt beszélik c. filmbol. egy gyűrű nem azt jelenti, h " nem tudom, meglátom ", azt meg aztán végképp nem, h " megnézem, lehet h találok jobbat a huspiacon ".
2011. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
mutasd be őt másik palinak hátha rájön hogy vannak nálad normálisabb emberek is...
2011. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!