Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A menyasszonyom és egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom és egy barátom szerelmesek egymásba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet röviden. A mennyasszonyom szerelmes a "barátomba". Hónapok óta tart ez a dolog, a barátnőm tagadta, még mindig tagadja, de már nem olyan intenzitással. Próbálkoztam mindennel, tiltottam őket egymástól, a "barátomat" megfenyegettem, hogy kitépem a belét ha feltűnik a színen ismét. Müködött is, de a mennyasszonyom nem tudta türtöztetni magát, és újra és újra felveszik a kapcsolatot.

Találkozni nem szoktak, nem történt közöttük semmi, még 1 csók se. Viszont én már tanácstalan vagyok hogy mit tegyek. Van értelme bármit is tennem? Mondtam már neki többször is hogy ha őt szereti menjen és legyen vele, de valamiért mégse megy. Talán a biztosat nem cserélné bizonytalanra... nem tudom. Teljesen kiborultam már ettől a sztoritól. Mit tegyek?


2010. jan. 1. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
hát lehet h nem cserélné a bizonytalanra. ha szerelmesek akk add össze öket:)
2010. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy szerelmesek? Amúgy amit tiltanak, az "édesebb" lesz, úgyhogy valahogy úgy kéne elintézned a dolgot, hogy egymásra unjanak.


És végül az is érdekes, hogy még csak a mennyasszonyod, de már másfelé kacsintgat?!

2010. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Honnét veszed, hogy nem találkoztak és nem csókolták meg egymást? Mármint biztosra veszed, ahogy írod.

Ez a kérdésem arra vonatkozik, ha biztosan tudod, hogy vonzódnak egymáshoz.


Másik oldal: honnét veszed, hogy szerelmes a menyasszonyod a "barátodba"? Elvégre tagadja a menyasszonyod - ahogy írod ezt is. Elvégre azt írod, találkozni nem találkoztak, meg sem csókolták egymást.

2010. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
második vagyok: helyesbítem a kérdésem: nem találkozgatnak, ezt határozottan állítod
2010. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdés,hogy megéri-e ez a kapcsolat a sok szenvedést.Ha úgy érzed,nem,akkor semmi értelme...Már most idegroncs vagy,pedig csak a menyasszonyodról van szó,mi lesz,ha netán elveszed feleségül???Egyáltalán,miért merülnek fel ilyen problémák?Azért,mert felmerülhetnek,mert a menyasszonyod ilyen,és a barátod is.Elég nagy baj ez szerintem!
2010. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele és beszéld meg ezt,hogy tényleg téged szeret-e és tényleg a feleséged akar-e lenni.Ha nem akkor inkább most derüljön ki,mintsem hogy válás legyen a vége.Bár ahogy előttem is írták tényleg érdekes hogy még nem is a feleséged,de már másfele nézelődik.
2010. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha mást szeret miért vagy együtt vele?akkor nem szeret eléggé.ha most nem is hagy ott,másba is szerelmes lesz.
2010. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csináljatok egy édes 3-ast. Ha benne vannak, akkor egy élménnyel gazdagabb, és egy ribivel kevesebb. Ha nem, akkor hamar fény derül arra, hogy mit éreznek egymás iránt. :-)
2010. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!