Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrült a menyasszonyom? Help

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Privi kérdése:

Megőrült a menyasszonyom? Help

Figyelt kérdés
Kezdem előröl a történetet. Szóval megcsaltam, bármennyire sajnálom a dolgot, de megtörtént. Azzal a lánnyal azóta több is kialakult köztünk és én szakítani akarok párommal. Na itt kezdődnek a problémák...mert hogy önpusztításba kezdett. Először nem evett vagy 5 napig, aztán meg elkezdett fenyegetni, hogy megöli magát ha elhagyom. A teljes megőrülést látom rajta. Csak azon jár az esze, hogy ha én elhagyom akkor nincs más kiút csak ha felakasztja magát vagy vonat elé ugrik...és ezzel tart sakkban, ezért nem merem elhagyni, mert amilyen zakkant lett meg is teszi. Ilyen teherrel meg nem tudok létezni. Tegnap megkérdezte, hogy ha elhgyom akkor megölhati magát? Erre csak azt a választ fogadta el, másfél óra győzködés után, hogy igen, mert így biztosítottam, hogy szeretem. Pedig már nem, sőt, amit most művelt az kiábrándított. De én mondjam ki a halálos ítéletét? Ha szeret miért csinálja ezt? Megőrült, ezt már kezeltetni kell. Én meg elhagynám, de nem merem, mert megteszi....
2011. okt. 20. 11:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg ha a nő b@szik félre arról megy a nagy hallgatás! Szerintem hívd ki rá a pszichiátriát. Ha csak szivatni akar és nem gondolja komolyan, akkor ez majd észhez téríti. Ha pedig komolyan gondolja,ott jó helyen lesz.
2011. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
77%

Remélem szegény nőnek rendebe jön az élete, és kiszeret belőled és talál magának egy normális férfit.


Nem egy olyan f@szt mint amilyen te vagy kedves kérdező

2011. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

*


rendbe

2011. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
egy szóval se mondtuk h az szép dolog ha egy nő csalja meg a párját.. egyik féltől se szép, de most nem ez a helyzet áll fenn.
2011. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Igen minden pasi féreg és f@sz aki kiszeret valakiből....ritka nagy marha vagy.
2011. okt. 20. 12:02
 16/35 anonim ***** válasza:

1) ha el akarod venni vedd el

2) ha nem akarod elvenni akkor szakíts vele. Úgysem nyírja ki magát, az ezzel fenyegetőzők annyira kis százaléka váltja be, hogy az még a hibahatáron belül mozog.

2011. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
67%
De miért azután szeretsz ki belőle miután eljegyezted te ondóvezeték.
2011. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
ezt lehetett volna ugy is h amikor eszrevetted h az a masik csaj kell neked akkor szakitasz a mostanival. igy a fair. nem össze-vissza kefélgetni a másik háta mögött :S
2011. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Egy házasságot is fel lehet bontani, nemhogy egy jegyességet, ez nem bűn. Előbb kerestél mást és azután akartál szakítani, ez már bűn, de ilyen büntetést nem érdemel, de a lelki terror az ő részéről sem megcsalást érdemelt volna.
2011. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
55%

„Szerintem hívd ki rá a pszichiátriát. Ha csak szivatni akar és nem gondolja komolyan, akkor ez majd észhez téríti. Ha pedig komolyan gondolja,ott jó helyen lesz.”


Nem kell ahhoz beváltott fenyegetőzés, hogy valaki kezelésre szoruljon… akinek ilyen komolyabban megfordul a fejében, már az bőven elég ok arra, hogy kezelni kelljen.


„Úgysem nyírja ki magát, az ezzel fenyegetőzők annyira kis százaléka váltja be, hogy az még a hibahatáron belül mozog.”


Hogyne… a sikeres öngyilkosok 94%-ának van előtte valamilyen formában cry for help. Ez egy nagyon nagy tévhit.

2011. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!