Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrült a menyasszonyom? Help

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Privi kérdése:

Megőrült a menyasszonyom? Help

Figyelt kérdés
Kezdem előröl a történetet. Szóval megcsaltam, bármennyire sajnálom a dolgot, de megtörtént. Azzal a lánnyal azóta több is kialakult köztünk és én szakítani akarok párommal. Na itt kezdődnek a problémák...mert hogy önpusztításba kezdett. Először nem evett vagy 5 napig, aztán meg elkezdett fenyegetni, hogy megöli magát ha elhagyom. A teljes megőrülést látom rajta. Csak azon jár az esze, hogy ha én elhagyom akkor nincs más kiút csak ha felakasztja magát vagy vonat elé ugrik...és ezzel tart sakkban, ezért nem merem elhagyni, mert amilyen zakkant lett meg is teszi. Ilyen teherrel meg nem tudok létezni. Tegnap megkérdezte, hogy ha elhgyom akkor megölhati magát? Erre csak azt a választ fogadta el, másfél óra győzködés után, hogy igen, mert így biztosítottam, hogy szeretem. Pedig már nem, sőt, amit most művelt az kiábrándított. De én mondjam ki a halálos ítéletét? Ha szeret miért csinálja ezt? Megőrült, ezt már kezeltetni kell. Én meg elhagynám, de nem merem, mert megteszi....
2011. okt. 20. 11:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
44%
szemét vagy, én megagyalnálak
2011. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem csesszél ki vele: akaszd fel magad te ;).
2011. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Oké, hogy g.ci voltál, de a menyasszonyod tényleg nem ép. Világosítsd fel a szüleit, barátait, mivel fenyegetőzik. Embert embert nem kényszeríthet semmire, ha meg a szeret/nem szeret-tel dobálózik, mondd meg neki, hogy ha annyira hú de szeret, nehogy már arra kötelezzen, hogy szánalomból legyél vele. Legyen már egy emberben legalább ennyi tartás, önbecsülés, basszus. Sajnállak mind a kettőtöket.
2011. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 LadyLee ***** válasza:

Egyikőtök hülyébb mint a másik: Te nyilván azért, mert megcsaltad, a csaj meg egy alattomos kis érzelmi zsaroló.


Hagyd ott és legközelebb körültekintőbben válogass.


Ha kinyírja magát - ő baja, de 90%, hogy csak zsarol. Eléggé szánalmas.

2011. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem szólj a szüleinek, beszélj velük. Mond meg a szüleinek hogy szakítani akarsz vele, mert elmúlt a szerelem, de nem tudsz mert a lányuk öngyilkosággal fenyeget. Ha ez megvolt utána szakíts vele, ha ennek ellenére megteszi akkor nem tudsz mit csinálni. Aki hülye az hülye. Mondhatom megérdemli ha képes rá. Viszont az nem volt szép tőled hogy megcsaltad. Én emiatt téged tuti felakasztanálak... bocs...


20/F

2011. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
72%

hogy lehetsz ilyen... legalább szakítottál volna vele, azt azután kettyintettél volna a másikkal.

tudod mit? megérdemelnéd, h a csaj h.lyeséget csináljon, és életed végéig tartó bűntudatod legyen - nem azért mert mást szeretsz, hanem mert nem hagytad el korrektül. bármit sírt, neked pasinak kellett volna lenned, nem puhap.csnek, és határozottan kiállni a szakítás mellett.

de te még tovább kínzod.

én átéltem ezt és tudom milyen.

Most szakíts meg vele minden kapcsolatot. telefon, élőbeszéd, találkozás is mind kilőve.

kül. évekig önpusztít majd, és lesz a halál szélén.

én testileg már egy roncs vagyok, 2 évig nyúzott így az exem, h nem tudott FÉÉRFI lenni.

csak egy án.szluk.

21/L

2011. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Hát elöször is..kb r.o.h.a.d.j. meg..hogy miért?..mert nem elég hogy megcsaltad és kiszerettél belöle..de még azért lépnél mert akivel megcsaltad azzal akarsz lenni...nagy szemétség.

a másik..hát ..tök mindegy..vagy idegileg összeroppan...vagy öngyilkos lesz..egyik sem jobb..de nagyon sajnálom..

Viszont egy valamit kivánok.Hogy akivel most vagy..az hagyjon el téged majd másért....azért a valakiért..aki majd jol megk..rja..akivel majd megcsal téged.:)Sok boldogságot.

2011. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
55%

Na, öreg, ez egy jó lecke volt, hogy nem csalunk meg senkit, előbb szakítunk vele, ha már nem szeretjük.


Fogd szépen a cuccodat, hagyd ott a csajt, értesítsd a szülőket, barátokat, hogy figyeljenek rá, mert fenyegetőzik, aztán kalap-kabát.

20/L


Off: Mért a pasit hibáztatja mindenki, amikor a csaj még gázabb, és még el is dobja a maradék büszkeségét ezzel az érzelmi zsarolással?

2011. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
nyilvan nem konnyu egy lanynak ha a vőlegénye megcsalja, én is kiakadnék.. ezért, utolsó.. mert ha férfi lett volna az illető, akkor eléáll és elmondja h mi a szitu és azutan kefél félre.
2011. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 nielindi ***** válasza:

nem volt szép dolog az, h megcsaltad. de egy kapcsolat életbentartása 2 emberen múlik. elhagyhattad volna korábban is persze, ugy, h nem csalod meg, de ki tudja, h akkor nem vágta volna le ezt a műsort?!

hatalmas bajok vannak nála, egy megcsalásnál/szakitásnál sokkal, de sokkal rosszabb dolgok történhetnek az emberrel. nem a világ vége. nehéz, rossz, de tul kell élni. annyi embert megcsalnak, szakitanak "életük párjával", elválnak, de képesek mindent ujra kezdeni.

az öngyilkossággal fenyegetőzni meg... a világ legönzőbb embere az, aki önygilkos lesz. ez az érzelmi zsarolás, fenyegetőzés gusztustalan. a barátnőd nagyon labilis, én tuti elvinném valami pszihomókushoz.

2011. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!