Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne tőlem?

Figyelt kérdés
A volt barátomnak lett új barátnője. Elfogadtam és örültem neki, hisz már régen mentünk szét. Most viszont szeretném vele újra kezdeni, és neki sem kell sok ahhoz hogy újra együtt legyünk. Viszont tudom milyen rossz ha vki visszamegy a volt barátnőjéhez és egyedül hagy. Szerintetek mit tegyek? Hagyam őket,vagy "harcoljak" érte?
2011. szept. 10. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

közben leesett na :D

de szerintem mind1 hogy mi itt mit mondunk úgy is azt fogod tenni amit te jónak gondolsz

És bocs az előző bunkó hozzá szólásért

2011. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Semmi gond, lehet hogy én így felháborodnék! Amugy meg a tanácsokat megszoktam fogadni. A boldogtalansághoz meg amugy is hozzá vagyok szokva szóval nem lehet olyan nagy dolog lemondani róla...
2011. szept. 10. 19:18
 13/17 anonim ***** válasza:

DE ha bele gondolsz ha ö dobott téged szerintem neked kellene teperni ha nem neki ha szeret még!

Most pedig van barátnője és nem tud megmaradni mellette

Persze most szenvedsz de majd találsz 1 olyan srácot aki meg is tud becsülni téged !

De én azt mondom neked kell tudni mennyire tudsz majd megbízni benne ha esetleg össze jöttök.

Bizalom rohadt fontos sajnos ezt én is tapasztalom mivel nem tudok megbízni barátnőmben egyéb okok miatt .

2011. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, a bizalomnál nincs fontosabb... Talán majd a te kapcsolatodban is jóra fordulnak a dolgok :) Szorítok!
2011. szept. 10. 19:56
 15/17 anonim ***** válasza:

köszi hát baj nincs csak mocskos féltékeny vagyok a semmire :)

Hát én meg neked szorítok hogy találj valami normális srácot :P

2011. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Te próbálj meg ne nagyon féltékenykedni, ne üldözd el őt! Amugy mióta vagytok együtt?

2011. szept. 10. 20:06
 17/17 anonim ***** válasza:
most lesz 4 hónapja hogy együtt vagyunk
2011. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!