Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bunkóság tőlem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék senkinek rosszat. Van egy barátnőm akinek tetszik egy fiú, sajnos tényleg helyes, jó fej és úgy veszem észre, hogy én is bejövök Neki, de nem szeretném megbántani a barátnőm... Nem vagyunk olyan fú de jóba, de akkor sem! Tudom hogy választanom kéne hogy ki fontosabb, de ha mind a kettő kéne akkor....? Én arra gondoltam, hogy nem mondom el neki, de az kiderülne egy idő múlva. Mit csinálhatnék?
2010. máj. 10. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejsd el a srácot.
2010. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de a bnőm meg a pasi is kell xD
2010. máj. 10. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem ne hagyd a fiút, ha jó barátnőd megérti. Hány évesek vagytok?
2010. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15
2010. máj. 10. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
tavaly (8.ban) nekem, és az egyik barátnőmnek is ugyanaz a fiú teccett, és megmondtuk egymásnak, és mind a ketten próbálkoztunk nála, és meséltük egymásnak a történteket. suli után is együtt mentünk a fiúhoz csak úgy kikapcsolódani... és mind2en bejöttünk a fiúnak, de nemvolt különösebben semmi.. de jól megoldottuk, nem volt viszály...szerintem te is mond meg a b.nődnek h neked is bejön az a fiú, és ha azzal jön, h "szállj le róla, én láttam meg előbb" akkor nem igazi barátnő.. ha pedig az, akkor meg fogja érteni és boldogan éltek, amég megnem haltok :D
2010. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
am mit kéne ezen megértenie a bnőnek? én be lennék pöccenve ha a bnőmnek a nekem tetsző pasi kéne... van millió meg egy pasi, mért pont az kell? jó pofát esetleg ne vágjon hozzá? kezet ne rázzon? nehogymár még ő legyen a sz.ar ha megsértődik
2010. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már bocs de mielőtt felteszel egy ilyen kérdést, nézz magadba, és tedd fel magadtól ugyanezt, hogy téged zavarna-e ha a barátnőd tenne veled ilyet!
2010. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!