Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nagyon bunkóság tőlem? Barátő vagy pasi?

Figyelt kérdés
Ez a folytatáása egy másik kérdésnek( A barátnőmnek tetszik egy fiú és nekem is ugyan az de ő elöbb szemelte ki) azt mondták a többiek hogy próbáljam megtudni h tetszik e vmelyikőnk neki. azt mondta hogy én tetszem neki és járni szeretne velem, de a barátnőm kinyír ha megtudja :/ most elvileg titokban járunk és nagyon rendes a fiú! nem olyan mint a többiek... a barátnőm meg az egyik legjobb bnőim közé tartozik :S mi legyen?
2010. ápr. 9. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz ügy, de a pasinak te kellesz és nem a barinőd. Ezt mondja meg a pasid neki és talán nem fog kiakadni ha ti hivatalosan is össze jöttök.
2010. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd értelmes és igazi barátnő, akkor megérti, hogy a fiú választott és nem őt. Más lenne a helyzet, ha lecsaptad volna a kezéről.

Ez nem arról szól, hogy stipi-stopi, én láttam meg előbb.

Viszont ha a barátnőd szerelmes abba a fiúba, akkor rosszul fog neki esni, ilyen esetben másképp fogja látni a dolgokat és ha neked fontos a barátnőd, akkor nem közeledsz a fiúhoz.

2010. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bros before hoes.
2010. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát de akkor mégjobban kiakad hogy a pasimmal akarom vel tudatni és mégszarabbul esne neki :(
2010. ápr. 9. 10:37
 5/14 A kérdező kommentje:
az is jó lenne de ilyen fiút nem minden nap talál az ember :S nem bunkó, helyes, jótanuló, és vicces... =S remélem megérti majd de egyenlőre nem merem elmondani neki :(
2010. ápr. 9. 10:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne halogasd, mert ha mástól tudja meg, akkor biztos vége a barátságotoknak!
2010. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igaz.. /:
2010. ápr. 9. 10:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele a barátnőd helyzetébe.Az a fiú aki tettszik neki,akit veled beszélt ki most a legjobb barátnője pasija,vagyis a tiéd.Érezheti úgy hogy hátbatámadtad.Ha ez kiderül,valószínűleg megorrol rád és emiatt a barátságotok is veszélyben van.De mivel jól megvagy a sráccal és szeretitek egymást,neked kell kicsit megalázkodnod míg meg nem bocsájt neked.Próbáld ezt megbeszélni vele és maradj akkor is higgadt ha ő rossz dolgokat vág a fejedhez.Időben állj elé és mond el neki mit érzel és hogy nagyon sajnálod,mert előbb-utóbb úgyis kiderül,szegény ne mástól tudja meg.Menjetek el együtt bulizni ahol a barátnőd is bepasizhat és a pasid és így a barátnőd is megmarad,ez lenne a legjobb megoldás.Ne fordíts neki hátat,mert igaz barátnő 1 van,de pasi száz,mégha most nem is így gondolod,mivel elvakít a szerelem,de kár lenne a barátságot eldobni.
2010. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez csak egy ötlet volt. De 3-ban is leülhettek és megbeszélhetitek ezt.
2010. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem nagyon merném neki elmondani több okból:

volt egy ilyen barátnője még anno kb 1 éve akinek megtetszett a kiszemeltje és azzal a csajjal nagyon összeveszet pedig ő is az egyik legjobb bnője volt és ha jól tudom meg is tépte... :/ szóval max úgy merném elmondani hogy ottvan a pasi is!! akkor talán nem öl meg

2010. ápr. 9. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!