Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nagyon bunkóság tőlem? Barátő vagy pasi?

Figyelt kérdés
Ez a folytatáása egy másik kérdésnek( A barátnőmnek tetszik egy fiú és nekem is ugyan az de ő elöbb szemelte ki) azt mondták a többiek hogy próbáljam megtudni h tetszik e vmelyikőnk neki. azt mondta hogy én tetszem neki és járni szeretne velem, de a barátnőm kinyír ha megtudja :/ most elvileg titokban járunk és nagyon rendes a fiú! nem olyan mint a többiek... a barátnőm meg az egyik legjobb bnőim közé tartozik :S mi legyen?
2010. ápr. 9. 10:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
és köszi a válaszokat!!
2010. ápr. 9. 10:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Te most komolyan lefényképezted emiatt a melled? Jó, hogy nem rakod ki még nyilvánosabb helyre. Nem, nem kicsi. Akkor tűnik kicsinek, ha teltebb vagy. Ez pont jó. Vegyél fel push up melltartót és legyél boldog, hogy nem lapos vagy...
2010. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a haveromat választanám. A nők olyanok, mint a mocsok...tapad rád, és mire lemosnád, már újabb szutyok került rád. Barátból viszont kevés van, az értékesebb ezerszer.


Viszont nőknél nem tudom hogy van, mert azok egymással is sz*métládák! Ezt neked kell mérlegelni, de ha a barátnőd a hátad mögött nem tesz neked keresztbe, akkor válaszd őt! A b*romarcú surmógyerek barátod meg majd talál mást!

2010. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Arról nem te tehetsz, hogy veled jött össze. Viszont arról igen, hogy nem mondod el neki. Ha tényleg olyan jó barátnő, el kell neki mondanod, neki meg meg kell értenie
2010. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!