Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne tőlem?

Figyelt kérdés
A volt barátomnak lett új barátnője. Elfogadtam és örültem neki, hisz már régen mentünk szét. Most viszont szeretném vele újra kezdeni, és neki sem kell sok ahhoz hogy újra együtt legyünk. Viszont tudom milyen rossz ha vki visszamegy a volt barátnőjéhez és egyedül hagy. Szerintetek mit tegyek? Hagyam őket,vagy "harcoljak" érte?
2011. szept. 10. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Te szakítottál vele vagy ő veled?

Harcoljál érte??? Azok után, hogy szétmentetek az nem harc. Akkor lezárult a harc érte mikor vége lett....

Szerintem igenis bunkóság lenne...

2011. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Majd jön megint más és dob.Ezt akarod?Ha te eltudod hódítani,akkor másis bármikor.
2011. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem bunkóság, sőt, ez a legjobb amit tehetsz :) Az erkölcs végülis mit sem ér a mai világban... :D
2011. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
egy szar,szemét,szaralak vagy!!!
2011. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egy kis b.uzi vagy remélem a barátja kiveri belőled a szart , szakítottál vele akkor meg mi a francért nem hagyod békén ?

Bírom az ilyen csicska f.aszokat akkor kell a másik mikor már van valakije ugye öreg!

Te is csak 1 gyökér vagy

Lehet lepontozni ha valakinek nem tetszik a véleményem!!!!

2011. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ő velem.

És mondjuk akik szerint egy "szaralak" vagyok, ti mit tennétek a helyemben?

2011. szept. 10. 19:01
 7/17 A kérdező kommentje:

19:01 Kicsit félre értetted amit írtam. De végülis mindegy, majd olvasd el és értelmezd!


Viszont ott van az hogy a srácnak sem kell sok, hogy velem legyen és ne a másik csajjal! És a srác kezdeményezte a dolgot, én meg szeretném őt visszakapni, bár tudom hogy ez bunkóság lenne...

2011. szept. 10. 19:05
 8/17 anonim ***** válasza:

Akkor meg fölég ha kidobott és mással boldog akkor keress már 1 másik csajt .

De lehet velem van baj hogy gusztustalannak tartom más barátnőjét elszedni

2011. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

sorry tényleg szarul olvastam azt hittem te a faszi vagy

bocsika

De ettől független ugyan az a véleményem ez nem változtat semmin

2011. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én lány vagyok és nem fiú..
2011. szept. 10. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!