Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság volt ez tőlem?

Figyelt kérdés

A barátom az első találkozásnál ( mert fbn jöttünk össze, de előtte is ismertük egymást) meg akart csókolni. Én viszonoztam kb. 5 másodpercig ( talán?! ) és elhúztam utána a fejem.

Hülyén hangzik, de megijedtem , még sosem csókolóztam, s megijedtem a nyelvétől. :$

Nagyon nagy bunkóság volt ?


És mégegy: hogy tudnám élvezni a csókolózást? nem szeretnék rágörcsölni


14L


2011. aug. 15. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

elb@sztad te hülye az első csókot. ez egy vissza nem térő lehetőség volt.

mit mondott utána a srác?

azóta beszéltetek?

2011. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem volt bunkóság. nyilván a srác is sejtette, hogy először csinálod :D de majd akkor legközelebb megcsókolhatod te és nem 5 másodpercig:)
2011. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen, elbasztam, és rettenetesen bánom, de visszacsinálni már nem tudom. megijedtem!

beszéltünk azóta, persze.

magához ölelt, és megpuszilta a fejem, nem mondott semmit.

2011. aug. 15. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj ugyan már, semmi baj nem történt. Mindenki ügyetlen első csóknál. Gyakorlat teszi a mestert, ha meg a srác normális ebbe nem köthet bele.

És nem akarlak elkeseríteni de jónéhány ügyetlen lesz még :) Majd kitapasztalod mi a jó neked meg a partnerednek meg mi nem. Fel a fejjel csajszi!


22N

2011. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon szépen köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.

Neked meg bunkókám...nem mondok semmi csúnyát, lesz neked még bajod az életben .

Te sem lehetsz 1-2 évvel idősebb mint én, agyilag talán 4-5 mínuszt is megengedhetsz.

2011. aug. 15. 20:20
 6/8 anonim válasza:
Ne aggódj, biztos szeret, talán csak egy kicsit meglepődött. Nem rontottál el semmit =)Ne aggódj szerintem biztos megérti, talán egy kicsit óvatosabb lesz, de hagysz neki időt és elmagyarázod..., remélem ha igazán érdekled megpróbálja újból. =)
2011. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sokaknak nem úgy megy az első csók, ahogy elképzelték. csomó barátnőm mondta már, sőt nekem nem hogy nem olyan volt, hanem egyenesen nem tetszett. de sztem ez tök normális, lesz még olyan sok jó, hogy eszedbe se jut h jajj az első szar volt. nekem 5 éve mióta megtörtént eszembe se jutott, csak most h ezt olvastam :D semmi gond, gyakorlat teszi a mestert! hajrá! :)
2011. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemgááz énis meglepődtem először.:D

Belekell jönni.xD

Puszilgasd az arcát aztán valahogy megin összejön egy pillanatban a csók.xd

Vagyha tényleg ennyire kínosnak érzed, akkor beszéld meg vele, hogy neharagudjon de neked ez volt az első és meglepődtél.:D

2011. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!