Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-16 éves lányok, járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok, járnátok egy 18 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Szeretek főzni, bár elég érdekes személyiségem van. Az az igazság, hogy az érettebb gondolkodású embereket szeretem, ezért lányokban is ez jön be, de külsőre meg a tőlem fiatalabb lányok jönnek be... :)


F/18


2011. szept. 1. 17:55
 71/99 A kérdező kommentje:

pedig nagyobb az iq -m mint annak a 17 éves gyereknek én legalább nem bukom meg xd


lol megbukott xD Hát egy tanácsot tudok adni, olyan fiúkkal ne állj össze xD. De érdekes, itt az iskolában volt egy srác aki 1 évig volt oszt társam. A tizedik osztályt harmadjára sem sikerült elvégeznie így abbahagyta. Na neki kb minden héten új barátnője van pedig ráadásul nem egy nagy észkombájn és negatív pletykák terjengenek az intim méreteiről xD Hogy lehet hogy ennyi lánynak bejöjjön, ha ilyen? :S

2011. szept. 1. 19:58
 72/99 anonim ***** válasza:
tudtad h itt a gyik-on csak ronda pasik keresnek csajt ? ( tapasztalat ) szoval nem bánám ha adnál linket magadrol .....xdd
2011. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
LOL jah megbukott .A volt osztálytrársad egy gyökér mondmeg neki üzenem neki L/14 xdddd
2011. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:
A mi sulinkban is "menönek számit ha nem tanul valaki" .egyébként én is "menö akartam leni mert egy hülyecsaj lestrébereet azótta megromlotak a jegyim és gyözöm bepotolni ,mert én hülye hallgatam rá -.-" h lehetem ekora *****
2011. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
egyoránként jó vissza irni -.-" viszont idegesiö is
2011. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
Mi tart ilyen sokáig viszairni ? xdd
2011. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
bocsi de marhára türelmetlen vagyok rosz tulajdonság már 16 perc várok és elég unalmas
2011. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:

szia


elküldenéd a bemutatkozásod?:)ehhez inkább úgy lehetne hozzászólni.

2011. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 anonim ***** válasza:
oké :(
2011. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:
20:18 -.-" te hány éves vagy ?
2011. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!