Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-16 éves lányok, járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok, járnátok egy 18 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Szeretek főzni, bár elég érdekes személyiségem van. Az az igazság, hogy az érettebb gondolkodású embereket szeretem, ezért lányokban is ez jön be, de külsőre meg a tőlem fiatalabb lányok jönnek be... :)


F/18


2011. szept. 1. 17:55
 11/99 anonim ***** válasza:
ja
2011. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 A kérdező kommentje:

"Szeretek főzni, bár elég érdekes személyiségem van.


Ennek tényleg qurva sok köze van egymáshoz :D:D:D:D:D"


Igazad van elég érdekesen fogalmaztam. Inkább a bár helyett viszont. Így már értelmes, nem :) ?

2011. szept. 1. 18:09
 13/99 anonim ***** válasza:
18:06 te se vagy normális ^^ xdd
2011. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 A kérdező kommentje:

"18:06 te se vagy normális ^^ xdd"

ebben egyetértünk :)

2011. szept. 1. 18:11
 15/99 anonim ***** válasza:
Bocs haver ne kérdezd hanem csináld! Mi a turót akarsz itt a GYIK-on? 3 soros kérdésedre egyszavas választ fogsz kapni. Elég ez neked? A választ úgy is tudod! Igen, ha meghódítod valamelyiket!
2011. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
"mert ha ide belinkelném az nagyban változtatná a válaszokat." Mért anyira jóképű vagy nem hiszem ,ez már egy egoista vonás :D L/15 :)) egoista forever :)
2011. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 A kérdező kommentje:

""""mert ha ide belinkelném az nagyban változtatná a válaszokat." Mért anyira jóképű vagy nem hiszem ,ez már egy egoista vonás :D L/15 :)) egoista forever :)"""

Nem félreértesz, ilyet nem állítottam, csak a bemutatkozásomról beszélek. Nem így változtatná meg a válaszokat, csak annak alátámasztására szolgálna, hogy én nem vagyok olyan aki csak meg akarja dugni őket. Bocs ha félreérthetően fogalmaztam :) Szerintem egyetlen egoista vonásom, hogy szerénynek tartom magam :)

2011. szept. 1. 18:16
 18/99 anonim ***** válasza:
Miért, nem vagy jóképű?
2011. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
18:13" Bocs haver ne kérdezd hanem csináld! Mi a turót akarsz itt a GYIK-on? 3 soros kérdésedre egyszavas választ fogsz kapni. Elég ez neked? A választ úgy is tudod! Igen, ha meghódítod valamelyiket! " -.- " ez nem mindig így van .csak úgy mondom ...
2011. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 A kérdező kommentje:

"""Bocs haver ne kérdezd hanem csináld! Mi a turót akarsz itt a GYIK-on? 3 soros kérdésedre egyszavas választ fogsz kapni. Elég ez neked? A választ úgy is tudod! Igen, ha meghódítod valamelyiket!"""

Azért nem hiszem, hogy bármelyik lány járna 18 évessel, a többi válaszadó által már említett előítéletek miatt.

2011. szept. 1. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!