Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-16 éves lányok, járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok, járnátok egy 18 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Szeretek főzni, bár elég érdekes személyiségem van. Az az igazság, hogy az érettebb gondolkodású embereket szeretem, ezért lányokban is ez jön be, de külsőre meg a tőlem fiatalabb lányok jönnek be... :)


F/18


2011. szept. 1. 17:55
 31/99 A kérdező kommentje:

"A kinai kaja finobabb ! :P (de nem a kutyákra meg a macskákra gondolok )"

A kínai kaja készítése valahogy nem megy annyira, mondjuk én nem hogy kutyát vagy macskát de húst sem tennék bele :) Amúgy ettél már indiai kaját? Mert addig nem állítsd hogy a kínai jobb amíg nem :) Szerintem meglepődnél milyen finomak :)

2011. szept. 1. 18:37
 32/99 anonim ***** válasza:
És tudok palacsintát is fözni meg muffint is szoval .. L/15
2011. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
DE a legjobb a mekis kaja :DDDD L/15 csak lehet töle hiz ni de nem baj xdd
2011. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 A kérdező kommentje:

És tudok palacsintát is fözni meg muffint is szoval .. L/15


Na az jó :) De amúgy szeretsz is sütni főzni? És befejeztem a """"" izélést, ha az idézőjelbe rakást érted alatta :)

2011. szept. 1. 18:41
 35/99 A kérdező kommentje:

DE a legjobb a mekis kaja :DDDD L/15 csak lehet töle hiz ni de nem baj xdd


Bocs, de a mekis kaja undorító :S Én vegaként levegőt sem vennék ott xD

2011. szept. 1. 18:41
 36/99 anonim ***** válasza:
jah az izélés """"" ez xd. Egyébként nem mert megégetem magam :D maxtojásrántottát mondjuk ott meg a hagymaát zutálok pucolni
2011. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
LOL xd vannak saláták is ott xd najo befejeztem nem reklámozom a mekit ingyen xdd
2011. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 A kérdező kommentje:
Hát tudtommal ott még a saláták között sincs vegetáriánus... Meg ez csak egy előítélet hogy a vegák salátákat esznek. Én nem fogyókúrázom, csak nem gyilkolok állatokat :)
2011. szept. 1. 18:47
 39/99 anonim ***** válasza:
mi itten a vegákra aszont mondjuk hogy nyulak XDD :DDD lol megtanultam parasztosan beszélni de király vagyok :d
2011. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
Bocsi de most gonosz leszek de megfáztam és ebédre huslevest ettem :"D
2011. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!