Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-16 éves lányok, járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok, járnátok egy 18 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Szeretek főzni, bár elég érdekes személyiségem van. Az az igazság, hogy az érettebb gondolkodású embereket szeretem, ezért lányokban is ez jön be, de külsőre meg a tőlem fiatalabb lányok jönnek be... :)


F/18


2011. szept. 1. 17:55
 41/99 A kérdező kommentje:

Most gúnyolódsz? :D

Akkor szerintem meg azért fáztál meg mert egészségtelen kajákat eszel ezért legyengült az immunrendszered :P

2011. szept. 1. 18:51
 42/99 anonim ***** válasza:

Jah !:DD

Miről beszélsz már 3 honapja nem etem mekis kaját !!!

És oviba én kaptam el legkésöb a bárányhimlöt ,heh mi ez ha nem erös imunrenszer?

2011. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 anonim ***** válasza:

"Azért nem hiszem, hogy bármelyik lány járna 18 évessel, a többi válaszadó által már említett előítéletek miatt."


EzzeL ne foglalkozzál! Totál beleillik a képbe egy 16L/18F. SöT!


A 14L/18F-fel sincs semmi baj de a lányt ne akard meghúzni azonnal! A 16-ot se de az a 2 év azért már sokat jelent.


A sebességet amugy se te diktálod hanem a nö. Es nem te választasz hanem a nö. Ez olyan aranyszabály mint az anyagmegmaradás törvénye. Próbálkozz és ne beszélj! Légy férfi!


Amugy helyedben nem ezek alapján választanék (bár a nö választ). Egyszerüen az alapján, hogy kézenfogva járnak-e a gondolataitok vagy nem. Ha igen akkor miért ne?

2011. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:
Bocs elözö voltam. Itt látom, hogy te itt már flörtölsz. Akkor megyek is.
2011. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
de jó egy ujjabb filozofus ! -.-" L/15
2011. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
fhuj dehogy flörtöl csak megkérdeztete hogy,.... -.-" najó én ebben nem veszek rész ... na csá : /
2011. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
18:57 kösz hogy szóltál L/15 joban kéne figyelnem ehez én hülyevagyok ...
2011. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
LOL ez ciki ........ mindegy maradok mert unatkozom xdd
2011. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
Jol van nem irsz vissza nekem 8 L/15
2011. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 A kérdező kommentje:
Most már két 15/L 73%-os van? :) Kezdek összezavarodni. Ti nyilván tudjátok, hogy ki-ki mert ti írjátok, de én csak következtetni tudok rá. Nem választanátok valami becenevet(lehet kamu is), hogy be lehessen azonosítani? Persze csak ha van még mondanivalótok! Am köszi hogy válaszoltatok!
2011. szept. 1. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!