Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-16 éves lányok, járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok, járnátok egy 18 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Szeretek főzni, bár elég érdekes személyiségem van. Az az igazság, hogy az érettebb gondolkodású embereket szeretem, ezért lányokban is ez jön be, de külsőre meg a tőlem fiatalabb lányok jönnek be... :)


F/18


2011. szept. 1. 17:55
 21/99 anonim ***** válasza:
Nem hát azért akar felszedni 14-16 éves csajokat hogy legyen mivel dicsekedni a kiscsajoknak .Egyébként meg csak az igazságról beszélek a barátnöm 13 éves volt járt egy 17 évesel és megdugta ennyih na most miről is beszélünk ...?
2011. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
jah és csalta meg utána dobta .mind szemét !!! L/ 15
2011. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 A kérdező kommentje:

"Nem hát azért akar felszedni 14-16 éves csajokat hogy legyen mivel dicsekedni a kiscsajoknak .Egyébként meg csak az igazságról beszélek a barátnöm 13 éves volt járt egy 17 évesel és megdugta ennyih na most miről is beszélünk ...?"

Lehet, hogy sokan ilyenek, de azokról meg is van a véleményem. 13 éves 17 évessel eleve törvény büntetni :) De az még nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen. Nem akarom bizonygatni itt, hogy én nem vagyok olyan. Aki elhiszi, elhiszi, aki nem nem. Ez egyébként csak egy névtelen kérdés tehát szerintem nyugodtan elhiheted. Én legalábbis elhinném ha más ilyet írna, hiszen nincs értelme itt hazudni :) Arról meg szintén meg van a véleményem, ha a 14-16 éves csajok dicsekednek azzal hogy idősebb fiújuk van.

2011. szept. 1. 18:25
 24/99 A kérdező kommentje:

"jah és csalta meg utána dobta .mind szemét !!! L/ 15"

Tudom, hogy akinek nem inge, nem veszi magára, de mégis olyan mintha ezt részbe nekem szántad volna... Valamilyen személyes élmény miatt vagy ilyen dühös?

2011. szept. 1. 18:26
 25/99 anonim ***** válasza:
ha te mondod ... jolvan vitát lezártuk .nagy szám én is tudok fözni zacskós levest meg palacsintát xdd
2011. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
basszus tudod milyen érzés amikor a legjobb barátnöd a válladon sír hát nem hiszem .miért mien legyek kinevvesem vagy mi :(?
2011. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 A kérdező kommentje:

"ha te mondod ... jolvan vitát lezártuk .nagy szám én is tudok fözni zacskós levest meg palacsintát xdd"

Akkor a vajas kenyér is főzés :) Én azért ennél komolyabban főzök, mert gyakran főzök magamra ebédet. Én vagyok az egyetlen vegetáriánus a családban és ha a többiek húst akarnak enni vagy másnak nincs kedve főzni akkor én főzök. :) Egyszerűbb indiai kaják is mennek, azok a kedvenceim :)

2011. szept. 1. 18:32
 28/99 anonim ***** válasza:
A kinai kaja finobabb ! :P (de nem a kutyákra meg a macskákra gondolok )
2011. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 A kérdező kommentje:

"basszus tudod milyen érzés amikor a legjobb barátnöd a válladon sír hát nem hiszem .miért mien legyek kinevvesem vagy mi :(?"

Nem, teljesen igazad van, nem azért kérdeztem. Teljesen megértem ha így vélekedsz, sejtettem, hogy valami ilyesmi áll a háttérben. Bocsi, hogyha bántó volt, hogy így rákérdeztem, de nem annak szántam. Viszont ez nem jelenti azt, hogy a korkülönbség miatt volt. Sajnos vannak olyan fiúk akik akkor használnak ki másokat, amikor csak lehet...

2011. szept. 1. 18:34
 30/99 anonim ***** válasza:
oké értem én megbocsájtok csak fejezed már be ezt a """"""" izélést XD L/15
2011. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!