Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság volt tőlem?

Figyelt kérdés
Már nyár óta írogat nekem az a srác aki tetszik. Mindig olyanokat ír, hogy szép vagyok, meg hogy átölelne, megpuszilna. Aztán tegnap írta hogy ő nem jönne össze velem mer neki nem elég a csók, ő szexelni is akarna. Ezek után én nagyon begurultam, hogy akkor mit hülyített. Nagyon flegma voltam vele és pár perc után el is köszöntem tőle és leléptem. Írjak neki hogy sajnálom hogy ilyen voltam, vagy igazam volt?
2011. aug. 23. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert egy 15 évesnek,aki most kezdi a dolgokat,és most lép bele a kapcsolatba már egyből le kéne feküdnie vele,nem? de okos vagy már..Küld el,és keress másikat..Aki tényleg szeret,és szeretne tőled valamit az nem ezt vágja hozzád egyből..én kiosztottam volna..
2011. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nyár óta írogat, gondolom belefáradt az állandó bókolásba, ezt te is ugyanannyira elszúrtad mint ő
2011. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ri-banc
2011. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!