Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek ennek a mesének?

Figyelt kérdés
Megnéztem a barátom képeit a telefonján. Találtam egy olyat, hogy egy lány sétál előtte. A héten fényképezte, egész héten nem voltam otthon. Nem ismerős a lány. Ő azt mondja, hogy otthon volt , és a telefonja is. Szerinte valaki át akar engem baszni, hogy valaki átküldte... De a saját képek között volt, tehát ami a telefonnal készült, és nem ott volt, ahova menteni szokta a képeket, ha úgy küldik. 3 és fél éve vagyunk együtt. Teljesen össze vagyok zavarodva. 17/L
2011. aug. 20. 13:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nos, lehet, hogy ez most durva lesz, de fél éve van barátnőm, és épp a minap kaptam le én is telefonnal egy csajt hátulról, akinek olyan durván rohadt jó segge volt, hogy mind a 2 haverommal direkt arra mentünk, amerre ő. Nekem is benn volt a telefonomban a kép estig, de este kitöröltem. Simán lehet, hogy ő is így járt.


Ha 1 hétig nem látott, lehet, hogy csak simán elvonási tünetei voltak, aztán ráizgult a csaj hátsójára, és lekapta, hogy később is megnézhesse.


Mondjuk én szeretem annyira a barátnőmet, ha megcsalnám, ő lenne az első, akinek elmondanám! És ezt ő is tudja. Gondold meg ;)

2011. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Bocsi,de megcsal. S ha egyszer megteszi többször is megteszi. Ebben nincs innentől se tisztelet s sztem bizalom sem.
2011. aug. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Én viszont úgy döntöttem, hogy hiszek neki. Azért köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 22. 19:15
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél, de ha mégegyszer előfordul, ne legyél ilyen elnéző ;) Sok sikert és boldog életet/együttlétet!
2011. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!