Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek ennek a mesének?

Figyelt kérdés
Megnéztem a barátom képeit a telefonján. Találtam egy olyat, hogy egy lány sétál előtte. A héten fényképezte, egész héten nem voltam otthon. Nem ismerős a lány. Ő azt mondja, hogy otthon volt , és a telefonja is. Szerinte valaki át akar engem baszni, hogy valaki átküldte... De a saját képek között volt, tehát ami a telefonnal készült, és nem ott volt, ahova menteni szokta a képeket, ha úgy küldik. 3 és fél éve vagyunk együtt. Teljesen össze vagyok zavarodva. 17/L
2011. aug. 20. 13:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De három és fél év... Tervezgetjük, hogy mi lesz a jövőben. Már gyűrűm is van..és el akar jegyezni, ha 18 éves leszek. Olyan szerelmesen tud rám nézni...
2011. aug. 20. 14:18
 12/24 A kérdező kommentje:
Ő a szexnél nem más..minden ugyanolyan csodálatos. Itt aludt nálam, ma reggel is szeretkeztünk és annyira úgy csinál, mintha imádna. Nemrég vettem észre a képet. :(
2011. aug. 20. 14:20
 13/24 anonim ***** válasza:
Engem is "imádott"...de hát vannak nagy játékosok...sőt...ha most még nagyobb szeretetet mutat az gyanús.Te tudod...Nekem csak annál a srácnál volt csajról kép a telóban...a furcsa véletlenek...milyen érdekes,hogy a többi barátomnál nem fordult elő...ne legyél butus...az ő telefonja...ő használja....
2011. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
De az is lehet hogy haverja csinálta a képet szivatásból és elfelejtette kitörölni...:D
2011. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Persze persze...elfelejtette... :DDDDD aki hülye,még el is hiszi...ennyire nem kell szerelmesnek lenni...tudom,hogy lila köd van,de kicsit használd az agyadat kérdező!
2011. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

dobd ki nem érdemel meg téged.

tuti,hogy hazudik.

midenki tud szerelmesen nézni ha akar...

2011. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Akkor hallgass azokra akik azt mondják dobd ki 3 és fél év után... Beszéld meg vele. Szereted, nem? Gondold végig ha hazudik meg tudod e bocsátani. Mert ha mindenki kidobna mindenkit akkor tele leszünk 40 éves szex és new yorkos szinglikkel. :-)
2011. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Haverja biztos nem volt, azt mondta, mert délelőtt otthon volt. Nem tudom, hogy meg tudnék-e bocsájtani. De tagad mindent.
2011. aug. 20. 15:38
 19/24 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem... egy kép miatt vagy kiborulva amin előtte egy lány sétál? Nem értem mi ebbe a jel ami megcsalásra utal... Persze, hogyha hazudik a kép eredetével kapcsolatban akkor az más, egyrészt a hazugság és a hazugság oka...
2011. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Csak a lány van a képen, közvetlenül előtte sétál. Mintha direkt őt fényképezte volna. De Ő akkor otthon volt...
2011. aug. 20. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!