Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hinnétek neki?

Figyelt kérdés

A barátommal már több mint egy éve együtt vagyunk, és az utóbbi időben elég sokat veszekszünk. Ilyenkor van hogy olyan dolgokat vágunk egymás fejéhez, ami nem igaz. De mint kiderült, mikor másoknak mesélt a kapcsolatunkról, olyanokat mondott hogy:

- ott baszta el az életét amikor kilépett az előző kapcsolatából

- hogy őszinte legyen, most már nem érzi úgy, hogy szeret


szerintetek az elfogadható válasz, hogy csak azért mondta ezeket (másoknak, nem nekem) mert haragudott rám?


2011. nov. 4. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bele őrülnék ha ilyet mondani másoknak. Inkább nekem mondja. Igy csak téged aláz, ha másoknak mondja. sztem.
2011. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sztbali ***** válasza:
100%
Mivel valótlan dolgokat állított /vágott a fejedhez/ ezért ezek a válaszok is valótlanok. Csak a harag beszélt belőle.
2011. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a harag beszélt belőle de lehet hogy nem,főleg hogy az előző kapcsolatát is felhozta.... ha másnak ilyet mondana rólam/rólunk szélnek ereszteném, ne másoknak teregesse ki a mi egyéni problémáinkat.
2011. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyet mondana rólam párom, teljesen mindegy, hogy haragból, vagy sem: elküldeném. Nem hiszem, hogy nem képes az ember befogni a száját, mikor haragszik, és magában tombolni egy kicsit, hogy ne mondjon olyat másoknak, amivel megbántja és megalázza azt, akit elvileg szeret. Ilyenre szerintem nincs jó indok, max ha 14 éves az illető, de akkor is csak annyi, hogy hülye kis kölyök.
2011. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LadyLee ***** válasza:
NEM elfogadható, lépj le.
2011. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ÉN 2 éve vagyok együtt a Barátnőmmel és szerencsére nem nagyon volt vitánk de ha Haragudtam rá akkor sem mondtam ilyeneket a barátaimnak soha mert nagyon szeretem őt és tudom, hogy ő is engem és akit szeretek még szavakkal sem bántom meg, szerintem titeket már csak a szex tart össze mert akkor abban a pillanatban minden jó meg utána béke van meg előtte de amint valami mást csinálnátok vita van ez így nem működhet. Legalábbis előző kapcsolatomnál nem működött tapasztalatból beszélek,közös megegyezés alapján vége lett. 22/F
2011. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ram-Ram válasza:

sztem nem igazán...

ha ugyérzi hogy elbaszta mér nem mongya neked?

2011. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ram-Ram válasza:

ha nem jó neki veled akkor mér van veled?

én rákérdeznék nála ha igaz akkor vége

2011. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!