Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hinnétek a Párotoknak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek a Párotoknak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Minden harmonikus voltaképp, csak egy-két dologban nem vagyok biztos, hogy igaz. Párom előző kapcsolata több mint egy évig tartott. Párom azt mondja, hogy szexualitás terén csak könyveket olvasott, ex-el nem volt semmi olyan, sőt, még csók sem volt... (1 évig... szerintem is...) Szex terén egyszerűen profi, már akkor is az volt, mikor először együtt voltunk. (Nekem az volt az első) És egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nem volt semmi közte és az ex között. A csaj akkor volt 17, ő meg 21. Tehát szerintem tuti, hogy volt köztük olyasmi.

Félreértés ne essék... Nekem nem azzal van a bajom, hogy esetleg voltak úgy együtt... Hanem azzal, hogy úgy érzem hazudik. Ráadásul nem is kicsit. Ha lazán beismerné, hogy igen voltak úgy, de ez a múlt, zárjuk le, akkor azt mondom oké. Teljesen megértem, mert ugye mi közöm hozzá. De akkor ne állítsa be az előző kapcsolatát abnormálisnak, hogy aztán egy lényegében majdnem nagykorú csajjal együtt volt 1 évig, együtt laktak, és se puszi, se csók, sőt, ha egy ágyban aludtak akkor is teljesen elfordulva egymástól, az ágy két szélén, mert szerintem ez hülyeség...

Szóval, a kérdésem az, hogy ilyen helyzetben Ti hinnétek a Párotoknak, vagy sem?

21/L


2011. szept. 5. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte már a nevetséges kategória. Egy évig meg összeköltözés után még egy csók sem? Ugyan már...
2011. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd, hogy mondja meg az igazat, majd egyszer csak elő jön belőle és önmagától bevallja :)
2011. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami. Ismerek olyan vallásos családban nevelkedett embereket, akik igenis tartják magukat.
2011. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

szerintem már Te is tudod, h mi az igazság.. egyébként egyszerű oka lehet, h miért mondja ezt: lehet, h írtó jó volt az exével minden és nem akarja, h ha ezt elmondaná, valamilyen fóbia alakuljon ki benned, h Te nem vagy elég jó.. stb.

egyik exemnek ez volt a hepje... szóval én se mondanám el. bár hazudni tényleg nem kell, gondolom neki is kényelmetlen, h beszélnie kell erről és ezzel próbálja rövidre zárni.

2011. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy lefeküdtek..,ha annyira nem hagy nyugodni a dolog,elmész és megkérdezed az exet is,vagy facebukon,vagy anyám kínján.Nem hiszem,hogy letagadná,max majd hülyének néz,de lényegtelen,itt is sokan annak fognak nézni,hogy ilyenekkel foglalkozol.Aztán szembesíted a párodat,hogy tudod az igazságot-az ex köpött,majd számon kéred,hogy miért hazudott.Majd ő azt mondja,hogy azért tagadta le,nehogy megkérdezd,hogy és milyen volt a sex az excel:)?....22/F
2011. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hogy kerül fel egyáltalán ilyen téma az uraddal?
2011. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Csak meg lett keresztelve, de nincs olyan komolyan véve a családnál ez a dolog, hogy most akkor várjon pl. a házasságig.

Lehet viszont abban valami, hogy az ex-el tényleg jobb volt mint velem, de ettől függetlenül még elmondhatja... Legfeljebb lesz bennem valami, hogy úgymond "jobb" legyek, vagy nem is tudom.

Az exet ismertem, egész jó ismeretségben voltunk, ugyanis én már azelőtt ismertem Páromat (akkor még nem volt az), hogy összejött volna azzal a csajjal. Megvan MSN címe is, beszélgettem vele, ő azt mondta, hogy voltak együtt, nem is egyszer, és hogy mikor náluk voltak, akkor két kezén nem tudta megszámolni, hányszor szöktek ki a fürdőszobába szexelni. Párom azt mondta, hogy a csaj hazudozik, hogy biztos csak rosszat akar nekünk... Vagyis inkább neki.

De találtam már verset is, ami az exének íródott, persze Párom letagadta, és azt mondta, hogy azt az ex magának írta... :D

2011. szept. 5. 17:50
 8/19 anonim ***** válasza:

1-ső és legfőbb infó:

Nyugi, biztosan szeretkeztek, ha együtt is laktak! Amilyen kis fiatal volt a csajszi, akár minden nap többször is!


Ha 2 és fél éve együtt vagytok harmonikus kapcsolatban, akkor mi francért foglalkoztat téged a RÉGMÚLT???


2. Valószínű, mivel téged ennyire izgat a múlt, hogy mi volt még most is, lehet épp ezért nem meri elmondani, hogy mi volt, mert fél, hogy rossz érzések lennének benned emiatt.

3. Valószínűleg ez így is lenne, szóval inkább ne akarj hallani arról, hogy mi volt közte és az exe között. Rosszul esne neked!

Inkább téged véd ezzel, és nem a hazugság ebben a lényeg.


Másrészt meg már 2,5 éve ez a sztorija, nagyon kellemetlenül érezné magát, ha most be kéne vallania, hogy eddig mást mondott. De ez nem azt jelenti, hogy nem szeretne téged. Miért akarod, hogy számára kínos dolgokról beszéljen? Ha eddig elfogadtad a válaszát, ezután is legyen jó neked.


4. Volt más barátnője is, vagy csak ez a kiscsaj?

Mert ha nem, akkor egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy olyan nagy "profi" lehetett, legfeljebb neked tűnhetett úgy. Szóval ne légy nagyon féltékeny, nem hiszem, hogy túl nagy orgiákat csaphattak 1 év alatt a nulláról.

Ha csak vele voltál még eddig életedben, honnan tudhatnád, hogy milyen egy "profi"-val lenni?

2011. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, még egy megjegyzés:

Ezek szerint már mindent tudsz!

Ne játszd meg magad, az exe mindent elmondott, hidd el neki.


De hogy te ezekben a dolgokban vájkáljál, és minden menetüket megszámold, és számon kérd, hát ez már

BETEGES ÉS PERVERZ VISELKEDÉS A RÉSZEDRŐL!

2011. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Bocs, de téged ez miért foglalkoztat? :D
2011. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!