Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hinnétek a Párotoknak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek a Párotoknak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Minden harmonikus voltaképp, csak egy-két dologban nem vagyok biztos, hogy igaz. Párom előző kapcsolata több mint egy évig tartott. Párom azt mondja, hogy szexualitás terén csak könyveket olvasott, ex-el nem volt semmi olyan, sőt, még csók sem volt... (1 évig... szerintem is...) Szex terén egyszerűen profi, már akkor is az volt, mikor először együtt voltunk. (Nekem az volt az első) És egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nem volt semmi közte és az ex között. A csaj akkor volt 17, ő meg 21. Tehát szerintem tuti, hogy volt köztük olyasmi.

Félreértés ne essék... Nekem nem azzal van a bajom, hogy esetleg voltak úgy együtt... Hanem azzal, hogy úgy érzem hazudik. Ráadásul nem is kicsit. Ha lazán beismerné, hogy igen voltak úgy, de ez a múlt, zárjuk le, akkor azt mondom oké. Teljesen megértem, mert ugye mi közöm hozzá. De akkor ne állítsa be az előző kapcsolatát abnormálisnak, hogy aztán egy lényegében majdnem nagykorú csajjal együtt volt 1 évig, együtt laktak, és se puszi, se csók, sőt, ha egy ágyban aludtak akkor is teljesen elfordulva egymástól, az ágy két szélén, mert szerintem ez hülyeség...

Szóval, a kérdésem az, hogy ilyen helyzetben Ti hinnétek a Párotoknak, vagy sem?

21/L


2011. szept. 5. 17:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem vájkálódok a múltban, és nem áll szándékomban megszámolni, hány menetük volt. Egy cseppet sem érdekel. Sőt, 2,5 év után meg pláne nem kérdezném meg, csak tudod irritál (mint szerintem sok más embert is) a hazugság, főleg, ha még ő sem hiszi el, amit mond. Én csak egyetlen dologban kértem, hogy igazat mondjon, nem pedig azt, hogy a csillagokat hozza le nekem az égről... Nem hiszem, hogy olyan nagy ördöngösség annyit mondani, hogy igen volt vele, de az a múlt. Nem vagyok beteges, perverz állat, hogy minden kis részletbe belemenjek. Nem érdekel egyáltalán, minden mozzanatuk, szerelmes ölelkezésük, vad szexelésük, csókjaik... Ugyanis nem vagyok minden részletre kíváncsi.
2011. szept. 5. 18:04
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor is kínos neki erről beszélni. Erről az egy dologról.

és úgyis tudod rá a választ...


Ő ezt le akarja zárni. De te meg elkaptad, és most rángatod ennél a dolognál fogva, mint Foxi a lábtörlőt!

mit akarsz hallani? Hogy igen, hazudott neked, és neked volt igazad?

Ha sokat nyaggatod ezzel, akkor nemcsak múlt lesz neki a mással szexelés.

2011. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
lol
2011. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A kérdező arról beszél, hogy a fickó váltig tagad valamit, amiről már amúgy bebizonyosodott, hogy igaz. Nem azt erőltetné, hogy beszélgessenek róla, meg hogy regélje el a részleteket (látszik, hogy mindenki magából indul ki...), hanem csak annyit várna el, hogy ne hazudjon neki. Ami teljesen alapvető és jogos egy párkapcsolatban, függetlenül a témától. Nem hiszem, hogy annyira kínosan érintené a pasast, ha annyit mondana, hogy "Igen" a "Nem" helyett.
2011. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tok mindegy mi volt az ex-el? Veled van nem? Az csak jelent valamit. Ha az ex-el annyira jo lett volna, akkor nem exnek hivnank.
2011. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Cody78 ***** válasza:

Egy volt nőm elmesélte hogy az exe egész este reszelte reggelig. Na csődöt is mondtam, hogy én nem vagyok olyan jó. :) Kb 1 hónapig nem állt fel, annyira stresszes voltam. :)))

Nem biztos hogy te azt tudni akarod hogy mi volt.

Mára már simán elfogadom hogy mindenkinek volt élete előttem is, mint ahogy nekem is előtte.

Legyen elég hogy veled van. Ha bármi nem jó, azt meg kérd hogy mondja és megoldjátok.

2011. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésed az volt, hogy hinnénk-e a párunknak?


Természetesen nem! Pláne tudva az igazat.


De sokkal fontosabb, hogy te már tudod az igazat, és ezek után hogy viselkedsz? És miért? Most 2 és fél év után valami bajod van vele, és ezt akarod az orr alá dörzsölni, hogy igen, te szemét, végig hazudtál nekem?

Ha jelenlegi problémakörről lenne szó, pl hogy megcsal-e, OK, legyen őszinte, de már rég elmúlt dolgon minek rágódni?


Nekem többször füllentett előző barátnőm. Hogy valami rossz hírt pl. nem akart elmondani és emiatt. Már a jelenlegi is, és volt, hogy komoly dologgal, legalábbis ami nekem elég komolynak tűnt akkor. Lebukott, lebuktak.

Ezeket gyerekes dolognak tartottam, de átléptem felettük, mert szerettem őket, megbocsátottam kis hazugságaikat, és nem akartam ezzel rombolni a kapcsolatot.


Kicsit megfordítanám a dolgot.

Ne a párodban keresd a hibát! Biztos ő is gyarló ember, ez ügyben nem akarja elmondani hogy mi volt, de én úgy érzem inkább csak nem akar beszélni róla. Lehet attól fél, hogy ha azt mondja: igen, lefeküdtek, akkor jössz a további kérdéseiddel, és inkább így lezárja a dolgot. illetve csak próbálná.


Szóval ne csak benne keresd a hibát! Nézz magadba inkább!

TE miben vagy hibás? Mit csináltál rosszul?

Miért nem bízik meg benned a párod jelenleg? Miért fél tőled? Miért nem mer veled őszinte lenni?

2011. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%

De eggyel azelőtti, előző hozzászólót is totál megértem hogy egy hónapig heverte ki a hallottakat. Egyetértek vele abban:


Nagyon rossz és fájdalmas téma a párod előző kapcsolatának szexuális részét feszegetni, és arról beszélni, hallani. Senkinek sem jó.

2011. szept. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem ertem miert mondjatok, hogy tudva az igazat? Ha elolvasom a kerdest, nekem csak a kerdezo spekulalasa jon le. Nem bizonyitekok.

"Ugy erzem hazudik" "szerintem tuti, hogy volt köztük olyasmi." peldaul.

Mi van ha valaki felkeszult annyira a szexre lelkiekben, es szerelmes is, hogy nem benazik. Mellesleg, azt mondod, hogy neked o az elso.Akkor nincs is osszehasonlitasi alapod, hogy ki milyen profi.

2011. szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!