Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek ennek a mesének?

Figyelt kérdés
Megnéztem a barátom képeit a telefonján. Találtam egy olyat, hogy egy lány sétál előtte. A héten fényképezte, egész héten nem voltam otthon. Nem ismerős a lány. Ő azt mondja, hogy otthon volt , és a telefonja is. Szerinte valaki át akar engem baszni, hogy valaki átküldte... De a saját képek között volt, tehát ami a telefonnal készült, és nem ott volt, ahova menteni szokta a képeket, ha úgy küldik. 3 és fél éve vagyunk együtt. Teljesen össze vagyok zavarodva. 17/L
2011. aug. 20. 13:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hazudik.
2011. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ennyi?!?
2011. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ne legyél összezavarodva,tuti,hogy kavar a csajjal!!!!!

Így már engem is próbált "etetni" az ex...dobtam a pics*ba,utólag kiderült,hogy tényleg csalt 1 hónapig...

DOBD A PICSBE BIZTOS,HOGY KAMUZIK...NE LEGYÉL LÚZER...TALÁLSZ JOBBAT!

2011. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De el sem hiszem róla... lehetetlen.
2011. aug. 20. 14:06
 5/24 A kérdező kommentje:
Eddig úgy ismertem meg, hogy Ő a legjobb. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy ilyet tehetne velem... Honnan tudom kideríteni, hogy tényleg hazudik?
2011. aug. 20. 14:07
 6/24 A kérdező kommentje:
Kicsit utánanéztem a dolgainak, de sehol nem találok más bizonyítékot. Délelőtt készült a kép, a vasút utcában...egy vonat indulása előtt 10 perccel. Rögtön az ugrott be, hogy nála aludt. De az anyukája biztos elmondaná nekem... áááá megőrülök. Anya sincs itthon, hogy beszélni tudjak vele :(:((:
2011. aug. 20. 14:09
 7/24 anonim ***** válasza:

3 lehetőség.


1.)ki ment az utcára és állt a faca és elkezde fényképezni sunyiba csajokat.


2.)a számítás és telefontechnika megmagyarázhatatlan tréfája,hogy tényleg valahogy oda kerültek azok a képek.


3.)megcsal

2011. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Sajnos mindenki így van hasonló helyzetben. Annyira hihetetlen... rémálom, de lásd be, hogy nincs más magyarázat rá. Vagy igen?


Nagyon sajnálom, majd kihevered. :(

2011. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Lehet hogy megcsal.. A két legjobb barátom is 3 éve van együtt (17L 18F) és a fiú megcsalta a lányt, 1 év után. De a lány megbocsátot és ugyanolyan boldogok. Ígyis egymást szeretik a legjobban. Ha megcsal döntsd el le tudod e nyelni.. /nem félreérteni/
2011. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én sem hittem volna el az exemről...teljesen hülyeségnek állította be a megcsalást...már ott kezdtem gyanakodni,amikor szexnél teljesen más volt,mint az előtt...aztán csaj a telójába,"cica" név adva a képhez...elküldtem a hall f@aszába...fájt,de gyorsan találtam mást,aki vígasztalt :)
2011. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!