Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacstalan vagyok . Ti kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacstalan vagyok . Ti kinek hinnetek?

Figyelt kérdés
a baratom es a legjobb haverja osszevesztek...es most a haverja megkeresett es elmondta h megcsalt a baratom. a baratom allitja h nem de ketsegeim vannak. ugy erzem van valos alapja annak amit mondott. nem tudom kinek hidjek?
2010. nov. 14. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon csunya dolog a volt barát részéröl hogy még ha igaz is lenne hoyg ilyenkor mondja el.. a másik mégcsunyább hogy ha nem is igaz.. szerintem lehet csak kavarni akar..egyenlöre ne hidd el neki egyértelmu hogy a barátodnak kell hinni!!
2010. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

o.o

Fura hogy most áll elő vele. Kérdezd mikor,magyarán faggasd a párod haverját. De van változás a párod viselkedésében? Főleg azután hogy ezt mondta a haverja?!

2010. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elmondta h mikor kifaggattam. ugyanolyan velem mint eddig. szinte mindenre volt valasza amit kerdeztem h igaz-e. nem tudom kinek mit hidjek
2010. nov. 14. 18:54
 4/4 Szindus ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod. Gondold át tényleg szeret-e téged a barátod. Mert ha azt érzed, hogy te vagy a mindene, akkor meg van a válasz.
2010. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!