Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek a párotoknak a helyemben?

Figyelt kérdés
a lényeg az, hogy mikor suliba jártam, munkahelyeken dolgoztam, buliba voltam mindig kiszúrtam rögtön, ha egy nő és férfi között volt valami. főleg, ha titkos kapcsolat. és minden egyes alkalommal. és sokszor mondták is nekem,hogy szinte boszorkány vagyok, hogy ezt mindig kiszúrom. és a párom egyik rokonának van nője, akit évek óta ismer, régen rengeteg időt voltak együtt és ha velük vagyunk, megint érzem. másképp néznek egymásra, másképp beszélnek egymással. én ezt rögtön kiszúrtam és megkérdeztem páromat, hogy volt e valaha közöttük valami és azt mondta, hogy nem. hinnétek neki? olyan gyanus és fura. azt mondja, képzelődök, de szinte "izzik" olyankor a levegő, olyan mások ők együtt. szerintetek?
2010. júl. 23. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy, van-e köztük valami, mivel te már nem bízol benne, ennek a kapcsolatnak vége.

Ha van okod nem bízni, azért, ha nincs okod nem bízni, és nem bízol, akkor meg azért.

2010. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha van/volt is valami köztük, akkor azt valószínűleg nem merné beismerni neked. De egy kapcsolatnak tényleg a bizalom az alapja.. :S Próbáljátok nyugodt körülmények között megbeszélni, és ha elmondod neki, hogy azt értékelnéd a legjobban, ha őszinte lenne, akkor van rá esély, hogy elmondja.
2010. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!