Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, mit csináljak?

Figyelt kérdés
sziasztok!!kicsit hosszú lesz,de előre is köszönöm annak aki elolvassa!!Szóval a sztorim lényege hogy van 1 pasim,már 4 éve vagyunk együtt,én régebben megcsaltam őt,mert tudatlan kis csitri voltam,a dolog lényege hogy én ezt akkor nem mondtam el neki(mert nem szerettem volna ha az én hülyeségem miatt szenved,féltem is töle,és azóta nem csaltam meg..és azóta azért nem mondtam el,mert nem szerettem vna ha 1 régi hibám miatt megy tönkre a kapcsolatunk),nos ezt a megcsalást másfél hete bevallottam neki..nem is tudom...már nem bírtam a titkolózást,kaptam is érte,és most zsarol,kikészít lelkileg/idegileg,az együtt készített videóinkkal,képeinkkel zsarol,hogy mindenki látni fogja,...én nagyon szeretem a barátom,de én ezt már nem bírom,de nem hagyhatom el,mert tönkretesz,hiába mondtam neki hogy megváltoztam,szeretnék bizonyítani...de hajthatatlan,..úgy beszél velem mint a kutyával,mindennek lehord,nem tudom mit kéne tennem,hogy hozzam a tudomására hogy ez már beteges?
2011. aug. 13. 22:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
és a wc-re is magával viszi?nem szoktál nála aludni?amikor elaludt sima ügy.
2011. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
de,szoktam nála aludni,viszont most ezekre még jobban figyel,és félek is tőle,sajnos már volt szerencsém tapasztalni,milyen ha nagyon ideges:/
2011. aug. 13. 23:20
 23/28 anonim ***** válasza:
azért csak alszik éjszaka....
2011. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
alszik,alszik:) rajta leszek az ügyön,mert ez már így nem állapot,tudom hogy nagy hibát követtem el régen,de azt már bőven megbántam,..viszont félek hogy fog reagálni ha sikerül eltüntetnem képeket+videokat..
2011. aug. 13. 23:28
 25/28 anonim ***** válasza:
nincs egy jó nagy darab ismerősöd? egy két pofon segítene a kedves barátodnak...
2011. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
akadna,de sajna ez nem megoldás,..ennek csak én innám meg a levét később.
2011. aug. 13. 23:35
 27/28 anonim ***** válasza:
nézd,ha ő fenyegetőzik neked is lehet...nővel könnyű kezdeni...azért is meg kéne mutatnod,hogy nem vagy egyedül,mert utána már nem lenne akkora a mellénye.így viszont addig játszadozik veled,ameddig jól esik neki...aztán a vége úgyis az lesz,hogy valahol landol a képed...
2011. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
játsz mindent vagy semmi kört, először figyeld ki, hogy éjszakánként hol tartja a telefonját stb stb. Ne cselekedj elhamarkodotta, fő cél a telefon a gépét könnyen lerendezed, páran írták a formázást, de egy erősebb mágnessel hamarabb megoldod, és ha 100%, hogy nincs biztonsági mentés lépj le:)
2011. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!