Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értékelhető ha amúgy is alap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értékelhető ha amúgy is alap dolog?

Figyelt kérdés

Szeretném rendbe hozni a kapcsolatunk mert gondjaink vannak.


Szeretném neki megmutatni hogy komolyan is gondoltam a helyre hozatalt. Értékelnéd ha ez alatt ugyanúgy mint eddig figyelne rád a párod, segítene és kimutatná kedvességekkel a szeretetét. Értékelnéd ezt az egészet és bizonyítek lenne neked hogy komolyan gondolja?


ma 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Exemnek nem volt elég sajnos. Hiába adtam volna a világot is neki, késő volt.
ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam az lenne értékelheto ha az ellen tesz amik bajom volt vele.


Volt olyan exem akit utáltam hogy talonozik társkerezik ezert lett kidobva. De ugy kapart vissza hogy elkezdett rám költeni rengeteget, vett egy rakat mindent, szórta rám a penzt meloba is küldözgetett ajándékokat, csak menjek vissza. Ezeken túl ugyanúgy hazug maradt, bocsanatot nem kért tagadja az ismrtkedéseit randikat társkert is. Ergo meg se bánta.


Hát bakker nem fogta fel, hogy mi a bajom.


Az a bajom hogy hazudik nőzik erre a hülye nem bizalmat ébresztene,(sőt hazudik továbbra is), hanem pénzt kezd rám szórni.


Mai napig is pénzzel akar megvenni mikozben 3 éve én lezártam!

ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*Hűséget kértem azt nem ígért de pénzt ajandékokat szór meg könyörög hogy menjek vissza.

Am a legtobb pasi ilyen ha elmondom mi a bajom vele (mással csak annyi volt hogy ápolatlan a szakálla), de nem tesz az ellen. Hanem teljesen mást csinál.


Mint vmi fogykosok.

ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
Legyél figyelmes, kérdező, és ha veled van a párod, rakd félre azt b*uzi telefont. Figyelj a párodra, mert évtizedekbe telik férfiésszel megérteni a nők gondolkodásmódját.
ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez önmagában kevés lenne. Ha probléma van a kapcsolattal, de helyre akarja hozni, akkor szerintem az a minimum, hogy azon próbál javítani, ami a gondot okozza. Ha ez nincs meg, hiába kedves meg figyelmes, nem fog meggyőzni arról, hogy adjak neki esélyt, mert nem látnám értelmét. Amíg a probléma nem oldódik meg, úgysem fog működni.
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!