Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az papucs dolog, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az papucs dolog, ha a barátnőm kedvéért semmilyen buliban nem iszom alkoholt (max 1-2 sört)?

Figyelt kérdés

Haveroknak először nem is mondtam, hogy ez az oka, csak szimplán, mindig mondtam valamit, hogy miért nem.

Aztán megtudták hogy az asszony nem akarja hogy igyak, és azóta nonstop cikiznek, meg mindig ellene akarnak fordítani.


Egyébként nem vagyok alkoholista, de ha elmegyek egy buliba, régen -igazi egyetemi élet - megadtam a módját, általában jól berúgtam. De most már őszintén szólva nem is hiányzik, persze ha a barátnőm nem ellenezné ennyire, biztos nehezebben venném rá magam, hogy ne igyak.


szept. 16. 18:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Alapbol el se jarnek mar ha van egy komolyabb kapcsolatom .
szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked hiányzik a berúgás mivel meg akarnád adni a módját akkor igyál nyugodtan. Majd elhagy azt jól van. Biztos nem fogja szagolgatni a bűzborz leheleted.
szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ez attól függ. Ha azért csinálod, hogy ne legyen vita, de közben akarnád, akkor igen. Ha megértetted a párod érveit és egyetértesz velük, akkor nem.

A haverjaid elég éretlenek az alapján, amit írsz. Nem hallgatnék rájuk, de mérlegelném valójában miért nem iszom.

szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem, de ezért mondom, hogy pasinak ha haverjai vannak, az off. Na meg a sörözős pasi is off.
szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista vagy ha pia nélkül nem tudsz szórakozni.
szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Siman letudok allni ha nom van.. nem mindenki remeg a piaert hiaba iszok hetente.
szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Havonta 2-3 alkalomról van szó, nem arról hogy mindennap iszom.

Bár jópár alkalmat amúgy le is mondok a barátnőm kedvéért.

Egyébként van 2 baráti társaságom is, amelyik társaság elkezdett cikizni, azt az utóbbi időben el is kezdtem ignorálni néha, de ez azért rossz érzés.

Mert 1-2 hangadón kívül jófejek ők amúgy, és a jófejek azért hiányoznak

szept. 16. 18:30
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 2-3x részegeskedni egyáltalán nem normális. De igyál, idd el a májad, pénzed, barátnőd, hajrá! 😀
szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Havi 2-3 alkalom az minden hétvégén berugást jelent, egyet kivéve.

Nem értem, hogy a 2-3 sör miért nem elég? Miféle bulik ezek?

szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként nem vagyok alkoholista,"


De, de az vagy ha hiányzik a berúgás, meg a piálás.

szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!