Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az papucs dolog, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az papucs dolog, ha a barátnőm kedvéért semmilyen buliban nem iszom alkoholt (max 1-2 sört)?

Figyelt kérdés

Haveroknak először nem is mondtam, hogy ez az oka, csak szimplán, mindig mondtam valamit, hogy miért nem.

Aztán megtudták hogy az asszony nem akarja hogy igyak, és azóta nonstop cikiznek, meg mindig ellene akarnak fordítani.


Egyébként nem vagyok alkoholista, de ha elmegyek egy buliba, régen -igazi egyetemi élet - megadtam a módját, általában jól berúgtam. De most már őszintén szólva nem is hiányzik, persze ha a barátnőm nem ellenezné ennyire, biztos nehezebben venném rá magam, hogy ne igyak.


szept. 16. 18:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Csak akkor vagy papucs ha te ezt nem szeretned igy.. ha viszont egyet ertesz vele akkor ez egy kozos jo.
szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem haverok fognak lazasan apolgatni meg teat fozni neked .. nekik addig vagy jo amig isztok egy eroset.
szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy van-e rá konkrét oka és viszolygása. Például apja vagy exe részeges volt. Bár akkor is kell lennie egy alap bizalomnak, hogy a párunk nem ilyen és nem korlátozom le. Párom biztosan nem kérhetne tőlem ilyet ok nélkül, akkor részemről hello. Nagy bulik nálam sincsenek már, de például pont szombaton volt egy kerti parti és párom nélkül ittam rendesen. Párom nélkül mentem, mert nem szereti a társaságot.


35/F

tegnapelőtt 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A kommentek többsége nevetséges és értelmezési gondokra utal.
tegnapelőtt 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!