Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az papucs dolog, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az papucs dolog, ha a barátnőm kedvéért semmilyen buliban nem iszom alkoholt (max 1-2 sört)?

Figyelt kérdés

Haveroknak először nem is mondtam, hogy ez az oka, csak szimplán, mindig mondtam valamit, hogy miért nem.

Aztán megtudták hogy az asszony nem akarja hogy igyak, és azóta nonstop cikiznek, meg mindig ellene akarnak fordítani.


Egyébként nem vagyok alkoholista, de ha elmegyek egy buliba, régen -igazi egyetemi élet - megadtam a módját, általában jól berúgtam. De most már őszintén szólva nem is hiányzik, persze ha a barátnőm nem ellenezné ennyire, biztos nehezebben venném rá magam, hogy ne igyak.


szept. 16. 18:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
9. 2-3 sor az csak a bemelegito , utana johetnek a normalis italok.
szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem hétvégén, hanem mondjuk szerda vagy csütörtök, néha hétvége, de azokat általában offolom, mert megyünk valahova.

És az hogy iszom, nem jelenti automatikusan hogy be is rúgok. Van hogy lecsúszik 1-2 jager, de tök okés vagyok. Talán azt mondanám pár havonta volt olyan, hogy nagyon berúgtam, és alig találtam haza, meg másnapos voltam.

Mostmár egyébként ilyen sincs.

Nyilván az egyetemi évek alatt, főleg az elején, azért több volt, voltak időszakok, hogy minden hétvégén nagyon berúgtunk. Aki volt egyetemista, az tudja, milyen. De ez már nem hiányzik.

Az egyetlen dolog ami valóban tud zavarni, amikor mindenki iszik, csak én nem.

szept. 16. 19:03
 13/24 A kérdező kommentje:

Erről az alkoholista témáról akadjunk már le, nem ez volt a kérdés.


A kérdés arról szólt, hogy a haverjaim szivatnak hogy papucs vagyok, és igazuk van-e.

szept. 16. 19:05
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem az, ez korrekt így.
szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem tobbet nem latnanak .. miert? Mert ok rendszeres piasok es faj nekik ha valaki le tud allni.
szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%
Nevetséges vagy. Nem vagy alkoholista teljes mértékben, de leszel ha nem fejezed be.
szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%

De már nem vagy egyetemista. Nálunk az van, hogy megyünk együtt, én is iszok, vagy megy a férjem a haverokkal, akkor több pia fogy, esélyes a berúgás. Mivel ez ritkán van, nem problémázok rajta. Meg ugye ha iszik, akkor is normális marad.

Illetve amikor családi ünnep van, akkor vezetek, csak ő iszik.

Barátnőd csak nem akar pocsolyarészegen látni, tiszteld már meg annyival, hogyha ott van, keveset iszol.

szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem papucs hanem erosen gaz. Anyukaddal avgy egy kapcsolatba?
szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Keress új haverokat. Hány éves vagy, hogy ennyire becsicskulsz nekik?
szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ez minden héten berúgást jelent.

Egyértelmű, hogy nem sok nő akarja, hogy minden héten piásan menj haza.

A haverjaiddal vannak itt inkább gondok.

szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!