Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legelvetemültebb, leggono...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legelvetemültebb, leggonoszabb dolog amit tettél azzal a nővel/férfival aki átvert?

Figyelt kérdés

Vagy amiről hallottál, hogy megtörtént.

Tudom itt mindenki szent, a bosszúnak semmi értelme stb.

Na de mégis. Nekem a közeli ismerettségi körömben kettő ilyen is van és olyan sztorik amiket nem is akarok elhinni...


1. Egy nőt elutasított a pasi mert barátnője volt és nem akarta megcsalni (ennek ellenére volt közük egymáshoz, de konkrét megcsalás nem történt)

A nő csinált egy kamuprofilt, várt pár hónapot majd ráírt a csávóra. Elkezdett vele ismerkedni, beszélgetni, végül már történtek olyan erotikus jellegű beszélgetések 1-2 hónap után, kép cserék amik eléggé terhelőek voltak a csávóra nézve.

A nő (mármint a kamuprofil) fogta és kifotózott néhány beszélgetést és elküldte a csávó barátnőjének.

A legdurvább az egészben, hogy bejött a terve mert a barátnő szakított vele. Ezután pedig a srác felkereste a nőt aki az egész kakit kavarta (nyilván ezt ő nem tudta)


2. Ez talán még durvább vagy nem is tudom.

Szinte ugyanez a felállás csak itt a harmadik fél a férfi volt, aki megunta ezt a szerepet.

Persze ő személyesen névvel, arccal nem akarta bemószerolni a lányt a pasijánál, hiszen akkor lehet tönkre meg a párkapcsolat, de őt is fixen bukja.

Na most a férfinek volt elég képe a lányról (ez az általa hordott ruhák miatt fontos) hogy konkrétan AI-al tudott készíteni olyan valóságos kamuképet amin a srác és a lány látható olyan szituációban ami egyébként valóban megtörtént ( pl. egy aldi parkolóban ölelkezve, egymás nyakába bújva).

Ez azért volt fontos, hogy úgy tűnjön mintha egy idegen fotózta volna őket az utcán....aki jótét lélekként persze elküldte a képet a lány párjának.

A szakítás itt is megtörtént. De a csávónak aki ezt tette nem lett szerencséje mert kioffolta a nő.


szept. 3. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Exférjem miközben zajlott a válóperünk, nem volt hajlandó kiköltözni a házból, mondván, hogy amíg el nem adjuk élhetnénk együtt. Nyilván ez kb semeddig nem működött, ott tett nekem keresztbe, ahol tudott és terrorban tartott otthon, ezért én költöztem. Nem tudtam minden cuccomat azonnal elhozni, pár héttel később beugrottam, hogy összeszedem. Arra viszont nem voltam felkészülve, hogy zárat cserélt a közös tulajdonú házunkon. Gondolom attól félt, hogy lenyúlom a cuccát, bár ötletem nincs mihez kezdtem volna vele... Lényeg, hogy nem tudtam bemenni és ő is megtagadta, hogy később beengedjen a saját személyes holmimért. Ruhát, cipőt ilyesmit akartam elhozni. Akkor már váltott gondozásban neveltük a gyerekeket, gondoltam nekik adott kulcsot és nem is tévedtem.

Kisfiam ideadta a kulcsát, bementem összepakolni, amíg nem volt otthon (tényleg csak a saját cuccomat), és hát mit ad isten közben rám jött a kakilhatnék. Szégyen, nem szégyen, de nő létemre elvégeztem ott a dolgom és szándékosan nem húztam le a wc-t, a fürdőszobaajtót is nyitvahagytam, aztán eljöttem. Tudtam, hogy csak másnap fog hazamenni, és el tudom képzelni milyen szag fogadhatta. Kár, hogy az arcát nem láthattam amikor hazaért

szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
A kanapéra kellett volna szarnod kedves #1-es.
szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Hallod 1-es nagyon kreatív vagy. De szegény gyerek is a szrszagú lakásban fogja látogatni.
szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Addigra kiszellőztett, még 6napig velem voltak a gyerekek, az én lakásomban. Pont miattuk fizettem én a rezsit tovább, hogy ne kapcsolják le ennél a nyomorultnál az áramot és a vizet, amig ott vannak.
szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az igen :D Jól tetted 1-es.

És mikor kiderült a csín az exférjed számára, mit reagált?

szept. 4. 06:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit, ezt soha nem fogom megtudni, de tuti meglepődött és tombolt egy sort.
szept. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tettem semmi gonoszat, de így is bukott mindent. Rájöttem, hogy fiatal kandúr szeretője van, és egy ideje együtt költötték a családi kasszát. Volt egy jól menő vállalkozásunk, házunk autók, miegymás. Vagyonmegosztáskor neki a cég kellett( a kandúr ötlete volt), egy autó meg a pénzünk egy része, ennek fejében a ház az enyém maradt. Mikor kitudódott az egész, és mire elváltunk( ez is hosszú idő volt, mert hol válni akart, hol pedig nem)eltelt majd egy év. Tudtam pénzt gyűjteni, és a céget is megkapta, az év végén lejáró szerződésekkel. Csináltam saját céget, és új szerződéssel a munkát is. Amíg volt a cégben pénz addig kandúr mellette volt, amint a ház bérletét sem tudták fizetni a kandúr is lépett. Utána próbált visszajönni, hogy az a tizenX év az rengeteget jelent, nem kellene eldobni, meg a gyerekek érdeke, meg hasonlók. Amíg a kandúr ott volt, a gyerekekkel is alig foglalkozott, a közös felügyeletnél sokkal többet voltak nálam a gyerekek. Amint betöltötték a tizennyolcat ide költöztek, papíron már csak egy gyerek van vele, de az adósságai miatt egyedül is nyomorog, így a legkisebb is velem él. Úgyhogy én semmi gonoszat nem tettem, tönkretette az ex saját magát.
szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
#7-es a karma mindig megoldja 😁
szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Felvehetnéd dolgozni szegényt a cégbe, elvégre szült neked pár gyönyörű gyermeket.
szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!