Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a home office dolog működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a home office dolog működik valakinél a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
A barátnőm képtelen felfogni, hogy ha home office-ban dolgozok, akkor nem fogok tudni válaszolni az ételekkel kapcsolatos kérdéseire, sem arra, hogy mikor mit fogunk csinálni, mert kizökkenek. Állandóan kérdez valami apróságot, ami ráérne később is. Elmegyek inkább otthonról, de akkor így mi értelme a home office-nak? Másnál is probléma az, hogy a családtagjai nem hagyják dolgozni, vagy ez egy egyedi eset? Azt mondta autista vagyok, ha nem tudok tv meg hasonlók mellett dolgozni... Nem biztos, hogy hazamegyek :)

szept. 4. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele őszintén, bár ahogy olvasom, nem igazán ért meg téged és akkor is erőszakolja rád a dolgokat.
szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy exwmnél.


Egyik hogy totálisan semmibe nézte a munkámat.(holott ő is home ban volt..)

Simán rámstartolt szexre nyomulva, lesz.rta ha cégeket ellenorzok ha telefonban kérnek bocsánatot ha targyalásokrol egyeztetek vagy milliok helyéről vagy épp megtalálni hova tűnt el 2 millio valahogy.., képes volt ilyen és hasonló jellegű telefonbeszélgetéseim kozben mutogatni hogy egyunk valamit, vagy üljek át az asztalhoz a laptoppal inkább, állandoan szerepelt, olyan ia volt hogy jelszót vártam nem kis tételek utalásához erre le akarta magát kozben ápoltatni is.

Vagy volt hogy elvitt magával üzleti útra(azthittem megoldható hogy útközben is dolgozom míg nem érünj ioda) 200 ember bérét is utalnom kellett figyelni a járulékokat letiltásokat a kocsiban, erre kozben elkezd a balhézni olyanokon hogy kiment egy csepp az udítőből az ülésre vagy akàrmi ilyen sz.rokon.


Rajta kívül 100 bol 100 másik ember képes volt felfogni hogy dolgozom, sőt ha elakadtam segítettek, volt aki velem izgult vagy velem együtt örült, teljes rangú társiasság vagy békénhagyás jellemzi az összeset akiket csak ismerek. Csak ez az egy exem volt olyan hogy olyan szinten kiakasztott hogy szószerint lefagytam. Ledöbbentem sokszor tőle.


Meg ugye az a kúttalan érzés is. Hogy aki ezen a szinten van, és abszolut tiszteletlen is, azzal most lenne értelme vitatkozni? Magyarázzam neki hogy dolgozom és nem épp passziánszozok? Győzködjem hogy bakker pénzről van szó? Szerződésszegésekről? Adóhatósági büntetésekről? Alvállalkozói lázadásokról? Ügyvédekkel jogászokkal a belüggyel beszélek és marhára nem a konyhában a kaja érdekel b+?


Mikor tudta jól ezeket.


És ez(munkaügyek) még csak hagyján is amiben nem egyeztünk. Ezen kivul ugye millio minden más is van az életben ill egy kapcsolatban.


A csúcs meg hogy mai nap se érti mi bajom volt a kapcsolatban!

Szerinte én nem szenvedtem, szerinte nekem ő megadott mindent menjek vissza én vagyok a mindene a nagy ője meg a többi.


(Kérdem én aki így bánik a mindenével nagyővel az milyen ember akkor másokkal..)

szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk tok siman megy, mindketten homeoffice szoktunk lenni heti par napot, altalaban egyszerre, direkt igy vesszuk ki.
szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Nálam tökéletesen működik, és ha esetleg kérdez valamit a párom, még válaszolni is tudok, mert nem vagyok annyora korlátolt, hogy egy mi lesz a kaja kérdés bármiből kozökkentsen... de még egy jó cumi sem.
szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én heti 3x homeofficeban vagyok, sosem zavart neki, és tudja, hogy ugyanannyit kell dolgoznom mint irodában, csak több szabadidőm lesz otthon
szept. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy ideje ezen problémázik, akkor nem ért meg téged, és később ez rosszabb lesz.
szept. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez úgy működik, hogy van egy szoba ahol magamra zárom az ajtót és akkor ez olyan neki mintha nem lennék otthon. Az, hogy az ajtót zárva vagy nyitva van jelzés értékű és ezt soha nem kellett elmagyaráznom neki teljesen magától igazodott ehhez. Nálatok nincs esetleg egy olyan helyiség ahová így elvonulhatnál? Szerintem ez rengeteget jelent.
szept. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk jól működik. Meg van beszélve, hogy ha berakom a fülesem akkor meetingelek vagy belemélyedek egy feladatba, csak akkor szóljon hozzám ha ég a ház. Ha nincs bent a füles, akkor “szabad vagyok”, nyugodtan szóljon.


Inkább idősebb rokonok értik meg nagyon nehezen, hogy a home office nem szabadnap.

szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos a nők nem értik meg az ilyesmit.
szept. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 11 éve home officeban vagyok, a férjem sokat van itthon napközben, mert ők meg ügyeleti rendben dolgoznak, előfordul, hogy 2-3 nap nem megy egymás után egy-egy műszak között. Nekünk teljesen jól tud működni, bár én is rugalmasabb vagyok azért, nem megyek falnak, ha hozzámszólnak. Bajos is lenne, mert két gyerekünk is lett közben, na ők fixen hozzámszólnak, ha itthon vannak :D De ha nagyon el akarok mélyülni, akkor felmegyek a hálóba, ott van egy dolgozósarkom, magamra zárom az ajtót kulccsal és oda nem jöhet utánam senki. Hasonlót javaslok neked is, ha ennyire könnyen kizökkensz.
szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!