Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, mit csináljak?

Figyelt kérdés
sziasztok!!kicsit hosszú lesz,de előre is köszönöm annak aki elolvassa!!Szóval a sztorim lényege hogy van 1 pasim,már 4 éve vagyunk együtt,én régebben megcsaltam őt,mert tudatlan kis csitri voltam,a dolog lényege hogy én ezt akkor nem mondtam el neki(mert nem szerettem volna ha az én hülyeségem miatt szenved,féltem is töle,és azóta nem csaltam meg..és azóta azért nem mondtam el,mert nem szerettem vna ha 1 régi hibám miatt megy tönkre a kapcsolatunk),nos ezt a megcsalást másfél hete bevallottam neki..nem is tudom...már nem bírtam a titkolózást,kaptam is érte,és most zsarol,kikészít lelkileg/idegileg,az együtt készített videóinkkal,képeinkkel zsarol,hogy mindenki látni fogja,...én nagyon szeretem a barátom,de én ezt már nem bírom,de nem hagyhatom el,mert tönkretesz,hiába mondtam neki hogy megváltoztam,szeretnék bizonyítani...de hajthatatlan,..úgy beszél velem mint a kutyával,mindennek lehord,nem tudom mit kéne tennem,hogy hozzam a tudomására hogy ez már beteges?
2011. aug. 13. 22:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

most akk őt hibáztatod h megcsaltad?

hát még szép h kiborul. megérdemled. ezt még akk el kellett volna mondanod...

2011. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
ha van rá módod,a tudta nélkül töröld ki a gépéről és a telójáról az összes képet...
2011. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

szilvás buktát mert azt szeretem. de most komolyan nőj fel...

Kinky Kyle

2011. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy

1 régen történt, megbántad, és ugyanúgy szereted

2 igen, mond meg, ha szakítani akar, tegye, de ne tegye tönkre az életed (ezt végsõ esetben)


Elég nehés helyzet, én ugyabezeb mentem keresztül kb egy éve.

szakí

2011. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
ha megteszi, akkor büntető ügyet lehet ellene indítani, szóval a helyébe nem tenném; jó ha ezzel tisztába van. amúgy megértem, h rosszúl viseli, de ez már túlzás.
2011. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

elozo vagyok

szakitottunk, de már megbocsátott és újrakezdtük, azóta minden rendben

18/f

2011. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon durva. Beszélj vele h ez már nem normális, és hogy nem azért mondtad el neki hogy ezt csinálja hanem mert szereted. De én nem vagyok benne h ő szeret téged vagy nem tudom de ez beteges ennél az is jobb lett volna ha otthagy nem???? Mindenesetre én próbálnám megszerezni a gépéről azokat a bizonyos képeket videókat. Ki tudja. De lehet hogy csak viccel?????
2011. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem hibáztatom,tudom hogy hülyeséget tettem,de vannak olyanok akik nem bánják meg h. a barátjukat megcsalták,én viszont nem ebbe a csoportba tartozom.Nagyon szeretem őt,és szerettem volna jóvátenni a dogokat,de ez már beteges amit velem művel,lelkileg már kikészít,minden szavával bánt engem,zsarol...nem enged el magától!!:/
2011. aug. 13. 22:35
 9/28 A kérdező kommentje:
...sajnos nálunk nem ilyen egyszerű,azt mondja hogy ezt nem tudja megbocsájtani,feldolgozni,pedig tényleg minden erőmmel azon vagyok hogy szerethessem és megbékéljen.Annak ellenére is hogy így viselkedik szeretem,de ha így folytatja nem tudom hogy bírom tovább.
2011. aug. 13. 22:38
 10/28 anonim ***** válasza:
hát ha igazán szeretne nem fenyeget előzne hanem vagy szakít vagy agy megbocsát de ha a képeket meg a videókat közzé teszi fel jelentheted és ha nem hagy békén rövid időn belül hagyd ott!
2011. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!