Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek csak sokkal később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek csak sokkal később lett először kapcsolatuk mint az átlag, nem féltetek belemenni? Nem rettegtetek hogy akár őrületbe kerget majd a változás?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 26 éves, lassan 27 és eddig még sosem volt kapcsolatom.

Igazából ha egy pszichológus megkérdezné, magam sem tudnám megmondani hogy miért, több oka is van.

A kamaszkorom már eléggé kiesik, alig emlékszem rá, de azt tudom hogy mindig is szociális fóbiás voltam, kaptam a bókokat de kapcsolta nem kert fel senki. Bár szerintem ez kamaszként normális, viszont azt tudom hogy akkor emiatt rosszul éreztem magam, mert a legtöbb lány 14 éves korától össze-vissza szexelt mindenkivel… és “jártak” is.

Egyszer 18 éves koromban egy barátnőm összejött egy helyes fiúval a suliból, aki miközben jártak bevallotta nekem hogy amúgy ő engem akart volna de túl ridegnek tűnök.

Utólag visszagondolva hiába láttam hogy helyes fiú nem éreztem hogy szerelmes lennék belé vagy hogy nekem erre szükségem lenne hogy együtt legyünk.

A lényeg hogy nagyjából egy éve találkoztam egy férfivel aki azóta is kitartóan ostromol… és úgy döntöttem hogy ki kellene vele próbálnom, hogy ne úgy menjen el a fiatalkorom hogy nem volt kapcsolatom.


Vannak azért gondok mert sajnos nem tetszik külsőleg, nem vonz, viszont nagyon rendes és értelmes… és nagyon nagyon akar már egy éve…

Viszont mindenkitől azt hallom, hogy ne legyek felszínes, nem számít a külső, azt kell nézni hogy rendes.

Arról nem is beszélve hogy sok lány olyan férfivel van, akiknek én már a látványtól is rosszul vagyok…

Viszont sajnos most is azt értem mint anno 18-19 évesen mikor az a helyes fiú bevallotta nekem hogy engem akart hogy felesleges, hogy furcsa lenne összeköltözni… őszintén én nem is értem hogy az emberek többsége hogy megy bele az elsőbe… nem nagyon fura változás ahhoz képest hogy eddig nem volt, most meg van?


Főleg aki kamaszkorában nem volt senkivel?


Azt hozzáteszem hogy van azárt pár ok, amit tudok hogy miért alakult így, egyrészt a szociális fóbia, másrészt hogy sajnos valamiért elég válogatós lettem és ritkán tetszik bárki, a harmadik ez, hogy félek a változástól és nehezen választok. Hogy döntsek valaki mellett ha lehet hogy egy hét múlva találnék egy hozzam jobban passzolót?


Mit gondoltok?


júl. 5. 19:45
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem hogy én próbálkozni sosem szerettem volna hogy együtt vagyok valakivel pár hónapig aztán jön a másik majd megint egy másik, mert azt én könnyűvérű, kvázi örömlánykodásnak gondolom, amitől írtózom.
júl. 5. 19:47
 2/48 anonim ***** válasza:
97%

"Vannak azért gondok mert sajnos nem tetszik külsőleg, nem vonz, viszont nagyon rendes és értelmes… és nagyon nagyon akar már egy éve…"

És ha ágyba bújsz vele, akkor is erre gondolsz majd, hogy milyen rendes?

júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
86%
22 évesen alakult ki még a mostanában is tartó kapcsolatom, gyermek is van és nem futott át az agyamon, hogy nem jól választottam mert tudom, hogy jól sikerült. Egyáltalán nem zavar, hogy az egyetlenem, vagy, hogy lemaradtam valamiről mert lehetett volna csak nem akartam másokkal együtt lenni. Nem jártam a cipődben nyilván e téren, de szerintem ne elégedj meg a morzsákkal amit dobna pár pasas, aki hozzád fog passzolni azzal nem fogod érezni, hogy jöhetne jobb saját tapasztalatom alapján.
júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
94%
A legfontosabb amit megtanultam, hogy a vonzódás nem döntés kérdése. A legelső kapcsolatomban olyasvalakivel jöttem össze aki annyira nem vonzott, de emberileg nagyon szimpatikus és jó arc volt. Már 27 voltam, és úgy voltam vele hogy nekem már örülnöm kéne ha egyáltalán bármilyen nő szóbaáll velem. Több önismeret kellet volna és először önmagamat kellett volna rendbe szedni.
júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 26 évesen lett az első és egyetlen kapcsolatom. 8 éve tart már. Nem féltem tőle, csak így alakult. Csendes voltam és visszahúzódó a gyerekkori bántások miatt, de azért vágytam egy társra.
júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

5 és nem érezted úgy, hogy tudom ez fura megfogalmazás, hogy annyira nagy változás ez ilyen idősen hogy el fogod veszíteni önmagad?


Igazából mérgező családból jövök, vannak szorongásos, depresszív szakaszaim.

Én arra is gondolok hogy ott is csúszott el a dolog hogy érettségi után a megváltozott élethelyzet miatt nagyon depresszív szakaszba kerültem és 2 évig kb nem csináltam semmit… a család meg nem foglakozott ezzel, csak hagyták hogy otthon legyek egyedül.

Aztán elkezdtem dolgozni és arra koncentráltam.

De én akkor elkönyveltem magamban hogy én alkalmatlan vagyok egy kapcsolatra…

Főleg hogy sajnos valamiért nagyon finnyás vagyok és ezen nem tudok változtatni…


És ha ágyba bújsz vele, akkor is erre gondolsz majd, hogy milyen rendes?


De sajnos és nem találkozom olyannal aki tetszik… ez valamilyen átok lehet rajtam, bár beismerem hogy nagyon számít nekem a jó külső, ez is gondot okoz, mert abból alig van.


Mindenhol azt hallom hogy ne legyünk felszínesek, a férfinek nem kell brazil modellnek kinézni..

arról nem is beszélve hogy látnád hogy lányok körülöttem milyen nem vonzó férfiakkal vannak… ha nekik megy ez, nekem is kellene

Mi lesz így velem majd 35 felett?

Mert most még 27 évesen elmegy hogy itthon élek, de később?

júl. 6. 00:19
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont 27 évesen lett először kapcsolatom. 5 éve együtt vagyunk, 3 éve házasok. Én nem érzem utólag azt, hogy bármiből kimaradtam volna. Akkor persze nagyon frusztrált. Se buta, se csúnya nő nem voltam/vagyok, ezért azt éreztem elpazarolom a jó éveimet. Ennek ellenére nem jöttem volna össze olyannal, akit nem akarok 100%-ig. Ahhoz túlzottan magamnak való és öntörvényű vagyok, és amit te is említettél, azt éreztem volna, hogy feladom magamat, a szabadságomat, az elveimet.



“ Mert most még 27 évesen elmegy hogy itthon élek, de később?”

Miért? Arra számítasz, ha összejössz valakivel majd betol egy ingatlant a popsid alá?

júl. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
20%

" ha nekik megy ez, nekem is kellene"


A párkapcsolat nem arról szól, hogy nagy nehezen kibírod. Annak semmi értelme. Minek?

A párodat számodra vonzónak kell látnod. Bár az, hogy írtad, nem találkoztál még olyannal, aki neked tetszik, az elég sok problémát vet fel. Nagyjából hihetetlen, hogy 28 éves korodig egy vonzó férfit nem láttál élőben.


"Miért? Arra számítasz, ha összejössz valakivel majd betol egy ingatlant a popsid alá?"

Idióta vagy. Az az élet rendje, hogy az emberek összeköltöznek a szerelmükkel, nem?

júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Miért? Arra számítasz, ha összejössz valakivel majd betol egy ingatlant a popsid alá?


Külsőmből kiindulva, meg amilyen helyen dolgoztam, nyaraltam külföldön lehettem volna már 20 évesen is gold digger, csodálkoznék ha nem jött volna le hogy nincs hozza sem gyomrom sem erkölcstelenségem.

Nem erről szólt a kérdés.


Talán könnyebb mondjuk a mai világban egy párral fenntartani egy lakást mint totál egyedül tekintve hogy még testvérem sincs.

júl. 6. 02:00
 10/48 anonim ***** válasza:
39%

“Idióta vagy. Az az élet rendje, hogy az emberek összeköltöznek a szerelmükkel, nem?”


Köszönöm, de nem vagyok idióta. 💅🏼

Igen, az a rendje. Csak nem értettem, miért kéne otthon élnie akkor, ha esetleg mégsem jön el az a nagy szerelem. Miért kérdezte, hogy mi lesz vele? Úgy jött le, mintha a másik féltől várná, hogy kiköltöztesse.

Én 24 éves koromtól kezdve külön éltem, pedig akkor még nem ismertem a férjemet. Lakótárssal béreltem ingatlant.

júl. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!