Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kissé elhidegültünk egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé elhidegültünk egymással a barátnőmmel. Mit lehet tenni, hogy visszahozzuk a lángot?

Figyelt kérdés

Most költöztünk össze, és 4 éve vagyunk együtt. Sokszor, amikor együtt vagyunk, azt érzem, ez unalmas lett, és eltűnt a régi láng. A romantikus pillanatokból is kevés van, sokszor elvicceljük, de erről már beszéltünk, hogy nem kellene. Illetve szeretnénk eljárni helyekre, de egyelőre nincs sok pénzünk, majd csak ősztől lesz (akkor kezdünk jól fizető munkakörben).

Milyen tippek, trükkök vannak a romantika visszahozására?



júl. 5. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kell kifejezetten ahhoz sok/több pénz, hogy jól érezze magát együtt két ember. Elég hétvégenként ha nem nagyon van idő kiugrani valahová, sportolni együtt, vagy otthon valami romantikusat lejátszani. Hiába lesz több pénz ha az érzések elmúltak...
júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy ő házasságot szeretett volna, és azért hűlt ki, mert az nincs tervben?
júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Dede, tervben van! És már sokszor beszéltünk róla, tudja, hogy számíthat hamarosan lánykérésre. Ősszel szeretném.

Csak előtte ez oldódjon meg.

júl. 5. 20:14
 4/9 A kérdező kommentje:
A pénz kérdést meg arra értettem, hogy így azért ritkábban jutunk el moziba, vagy fürdőbe, vagy falat mászni például, pedig ezeket nagyon szeretjük együtt csinálni. De igazad van.
júl. 5. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ha elviccelitek, beszélgettek róla és a pénzhez kötittek miért múlt el a láng, vagy alábbhagyott. Nem a pénz tehet róla. Ti vagytok a "bűnösek" mert nem tápláltátok a szerelmet, vagy hiába figyeltettek oda pont az volt a baj. A szerelem nem tudatos, önzetlen, tiszta. Aki mindenáron megakarja tartani elrepül mint a pillangó a réten amely után futsz. Lehet lejárt köztetek a szerelem, vágy.
júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátom udvarolj, kedveskedj, járj a kedvében "ugyanúgy mint az elején". Ez NEM pénz kérdése!!! A szeretet, az odafigyelés az ami nem pénzen vehető meg. Kis büdzséből is kismillió romantikus programot lehet csinálni!
júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lánykérés után lesz egy ideig fellángolás, aztán az esküvő után, majd gyerek ha terveztek. Eltelik mostantól pár év és ugyanúgy unni fogjátok egymást. A különbség annyi hogy nyakatokon lesz egy vagy több gyerek és egy házasság. Átgondolnám hogy valóban egymáshoz illetek-e.
júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Egy az egyben ugyanez van nálunk is 4 év után. Összeköltöztünk nagyon korán, teszem ezt hozzá. Én már megkértem a kezét, pillanatnyilag feldobta a hangulatot, aztán 3 nap után megint minden ugyanolyan volt. Szexben nem változott semmi, alig van. Kéne készülni a lagzira, de semmi motivációnk, furcsa. Nagyon bele van kényelmesedve az egészbe, de az az ijesztő, hogy valahogy én is. Még az sem zavar annyira, hogy kevés a szex, mert ahelyett, hogy másokat kívánnék meg, lezuhant az én libidóm is.
júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lánykérést semmi esetre se,amíg ilyen a kapcsolatotok.Egy gyűrü nem fog változtatni a jelenlegi helyzeten.


Kezdjetek el dolgozni a kapcsolatotokon,mindketten.Nem pénz kérdése az együtt töltött minőségi idő,sok helyre el lehet menni úgy,hogy nem kerül vagyonba.

júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!