Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, mit csináljak?

Figyelt kérdés
sziasztok!!kicsit hosszú lesz,de előre is köszönöm annak aki elolvassa!!Szóval a sztorim lényege hogy van 1 pasim,már 4 éve vagyunk együtt,én régebben megcsaltam őt,mert tudatlan kis csitri voltam,a dolog lényege hogy én ezt akkor nem mondtam el neki(mert nem szerettem volna ha az én hülyeségem miatt szenved,féltem is töle,és azóta nem csaltam meg..és azóta azért nem mondtam el,mert nem szerettem vna ha 1 régi hibám miatt megy tönkre a kapcsolatunk),nos ezt a megcsalást másfél hete bevallottam neki..nem is tudom...már nem bírtam a titkolózást,kaptam is érte,és most zsarol,kikészít lelkileg/idegileg,az együtt készített videóinkkal,képeinkkel zsarol,hogy mindenki látni fogja,...én nagyon szeretem a barátom,de én ezt már nem bírom,de nem hagyhatom el,mert tönkretesz,hiába mondtam neki hogy megváltoztam,szeretnék bizonyítani...de hajthatatlan,..úgy beszél velem mint a kutyával,mindennek lehord,nem tudom mit kéne tennem,hogy hozzam a tudomására hogy ez már beteges?
2011. aug. 13. 22:24
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem tud elengedni magától,se vele,se nélküle kapcsoltunk a jelenlegi.Azt mondja szeret,de nem tud megbocsájtani,félek tőle,hogy tönkretesz,de kinézem belőle hogy képes lenne rá!:(
2011. aug. 13. 22:43
 12/28 anonim ***** válasza:

"Én egyáltalán nem hibáztatom..."

hát ez egy nagyon nagy túlzás. sőt, inkább mellé beszélés. igenis hibáztál amikor megcsaltad, és akk is amikor ezt elhallgattad és nem mondtad el neki.

2011. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
És nem tudod törölni a képeket? Én pl pont ezért nem engedtem és nem is fogom soha egyik barátomnak sem,hogy olyan képei legyenek rólam....nap mint nap látni ilyen képeket napisz@ron...
2011. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy nem hibáztam..mert nagyon is tudom mekkora hibát követtem el mindennel(megcsalás,elhallgatás)...azt írtam hogy nem hibáztatom(a barátom)...remélem így érthetőbb.
2011. aug. 13. 22:48
 15/28 A kérdező kommentje:
Én is így voltam ezzel a dologgal,hogy nem szeretnék képeket,videókat csinálni barátommal,de erősködött,..hát belementem,most meg tud mivel zsarolni.:(
2011. aug. 13. 22:51
 16/28 anonim ***** válasza:
Nekem is erősködött...csináltam pár erotikus képet neki,de utána töröltem is,nem hagytam,hogy a telójára kerüljön...így adtam is meg nem is.... de amúgy nem tudod valahogy törölni?
2011. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nálunk nem volt ilyen hogy én törölhetem,hiszen a barátnője vagyok,és neki kellenek ezek a képek dumával jött ...sajnos nem tudom törölni,ezekkel zsarol szóval így se telefonját nem adja a kezembe,se gépen nem találom,sztem rejtett fájlként van neki fent gépén..
2011. aug. 13. 22:57
 18/28 anonim ***** válasza:
Formázd le az egész gépét...
2011. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
utolsó voltam...hülyén fogalmaztam,formázd le a winyót,és telepíts...gondolom a szüleivel él...biztos megjátszanám,hogy amikor ő nincs otthon felkéreckedek,mondván,hogy kiakarod díszíteni a szobáját...meglepi mittomén...
2011. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
:) Néztem is 1 nagyot előző kommenteden,amúgy igen a szüleivel lakik,a másik meg az hogy telefonján ugyanúgy ott vannak képek+videok:/
2011. aug. 13. 23:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!