Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HogAn lehet megoldani? Érezté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HogAn lehet megoldani? Éreztél már ilyet?

Figyelt kérdés

Lehet furcsán hangzik de nekem férfiként szükségem van hogy közel érezzem magam lelkileg is a barátnőmhöz csak így jön meg a szexuális vágy.


Jelenleg annyira messzi vagyunk egymástól lelkileg, amin próbálok változtatni több minőségi idővel.

Próbálok közel kerülni hozzá újra hogy meg tudjam neki adni a szexet is amit apróbb szinten próbálok javítani.


Pont ebben van a kettősség bennem szeretnék vele időt tölteni hogy a szex is jó legyen közöttünk viszont -és nem tudom mi a jó szó " de félek" is újra szexelni vele, furcsa lenne.


ma 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Hagyjad, ne erőltesd, nektek annyi.
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért van benned a félelem? Miért távolodtál el lelkileg tőle?
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok minőségi együttlétekkel. Mármint menjetek randizni, sétálni, beszélgessetek, nevessetek. próbálj újra közelkerülni a lelkéhez. Ha újra előjön hogy milyen jól érzitek magatokat együtt utána jönni fog a szex is magától. Szerintem gyakran van ilyen egy kapcsolatban hogy kicsit eltávolodik a lelkünk egymástól. De attól még szerintem nem annyi egy kapcsolatnak. Csak újra fel kell eleveníteni, pezsdíteni. Jobban odafigyelni egymásra.
ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lelkileg is eltávolodtatok, testiség sincs, minőségi időt se töltötök együtt. Ez már nem kapcsolat. Ez csak kínlódás, mert nem mertek egyedül maradni.
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!