Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne ezt a problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt a problémát megoldani köztünk?

Figyelt kérdés

Barátommal heti 2 napot töltünk egymással hétvégén, hétköznap dolgozunk, és még mindig a szüleinkkel élünk. Ez így van már 2 éve. Valahogy kezdem unni azt is, hogy még mindig nem élünk együtt, de albérletért meg nem akar fizetni. Nekem kezd kevés lenni ez a heti 2 nap együttlét. Tehát még csak arról sincs szó, hogy túl sokat lógunk egymáson, mert azt olvastam, hogy az se tesz jót egy kapcsolatnak, külön is kell valamennyi időt tölteni. De én részemről úgy érzem, hogy ellaposodott az egész.

Mikor találkozunk is, és épp nem megyünk sehova, akkor is csak fekszik, és telefonozik, vagy alszik. Mindig azt mondja fáradt. Bármilyen ötletet, amit felvetek, hogy a szobámban is csinálhatnánk, mindenre az elutasítás jön. Még az akarat sincs meg benne, hogy feldobja ezt a kapcsolatot. Úgy érzem magam mellette, mintha már 10-20 éve házasságban élnénk.

Az igaz, hogy mindig hoz nekem valami apróságot, meg mondja, hogy szeret, de ezzel együtt nem nagyon szokta még megkérdezni azt sem, hogy telt a napom, hogy érzem magam stb. Nem is beszélget velem nagyon.

Nem érdekli semmi olyan dolog, ami más fiatalokat igen pl. nyaralás. Én szerettem volna nyaralni menni, de ő azt mondta ő már járt azokon a helyeken, és őt ez nem érdekli.

Kirándulni voltunk egy párszor, de azt sem úgy láttam, hogy különösebben élvezné. Valamikor szoktunk menni kajálni pl. pizzéria, étterem, de akkor is a telefon a kezében és nem is nagyon beszél velem, illetve ott hagy egyedül az asztalnál, hogy kimenjen dohányozni. Boltba szoktunk valamikor közösen bemenni vásárolni. Persze tudom, hogy ezt akkor is meg kellene csinálni, ha együtt élnénk, de ez nekem nem egy különleges dolog.

Az a gond, ha ott hagynám tuti nem találnék senkit, pláne így 30 évesen. Eleinte ő is másnak mutatta magát.


jan. 13. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

"Az a gond, ha ott hagynám tuti nem találnék senkit, pláne így 30 évesen."


Dehogynem találnál MÁSOKAT szexre, kapcsolatra. Még 40 évesen is.


Kérdező neked nincs párod, csak 7végi szexpartnered.


Miért nem hagyod abba, hogy engeded azt, hogy kihasználjon?

jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
MEgérdemled, lusta embert választottál, mellette maradsz, így jártál! Normálisnak pedig nem adsz esélyt.
jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Egy normálisabb srácban ennél azért több élet van, amikor a barátnőjével töltött időről van szó.


De "kezdem unni azt is, hogy még mindig nem élünk együtt, de albérletért meg nem akar fizetni" -> Te is fizethetsz albérletért, ha unod a mamahotelt.

jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Akkor meg nem szenved elegge mellette. Majd 5 ev mulva, akkor biztos jobb lesz a helyet.
jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Neked nem pasid van, hanem gyereked.

30 évesen is kellesz másoknak, ha nem vagy elhízva.

jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30 évesen még bőven fiatal vagy kérdező, miért ne találnál senkit?
jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de még hányszor teszed fel a kérdésd? Egyre inkább meggyőződésem, hogy neked valami mentális problémád van és/vagy enyhe fogyatékosság.
jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs mentális problémám és fogyatékosságom sem, csak tanácstalan vagyok. Én még szeretem őt, és vannak jó dolgai, de nem tudom, hogy mit csináljak azzal, hogy ellaposodott köztünk minden. próbáltam vele beszélni, sikertelenül.
jan. 13. 21:45
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Hónapok óta írod ki ugyanazt. Vele nem változik semmi, te magad írod, sikertelenül próbálod megváltoztatni. Kb. mindenki ugyanazt tanácsolja itt újra és újra. Mire számítasz, mi fog történni ha újra és újra kiírod? Mentálisan instabil vagy, önbizalomhiányos, kapcsolatfüggő - azért maradsz ebben a kapcsolatban, mert attól félsz nem lesz utána senkid. Fordulj szakemberhez ha magadtól vagy baráti, családi segítséggel nem tudsz ezen túllendülni.
jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaza van 9-esnek. Leragadtal annal, hogy jobb kapcsolatot szeretnel, amig a masik nem. Ilyenkor mindegy, hogy szereted, vagy sem, lepni kell. Hany evet szeretnel meg kidobni az eletedbil ugy, hogy semmi sem valtozik? Esetleg, ha o dob ki, mert megunja a sok majret?
jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!