Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy cosplayezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy cosplayezés túl nagy kérés lenne a barátnőm felé?

Figyelt kérdés

Nagy gamer vagyok, mostanában a Baldur's Gate 3-mal tolom, és egyre többet fantáziálok arról, hogy a csajom beöltözik Lae'zelnek, a githyanki harcosnőnek, és úgy hancúrozzuk át az éjszakát.


[link]


Esetleg meg is tanulhatna pár szitkot gith nyelven, hogy dirty talkolhasson szex közben.


Ez túl nagy kérés volna egy jól műlödő kapcsolatban?



ma 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Krva nagy kocka vagy :D

(Amugy en is, de azert nem ilyen szinteken🤣)

ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez adott embertől függ kinek milyen nagy kérés :D

De ha nem ismeri a játékot azért elsőre ijesztő lehet főleg hogy beakarnad kenni zöldre :D

ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Spectatornak azért nem öltöztetném be 😅
ma 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem siman belefer. Az is higy kenegesd . Vedd meg a jelmezt hozza.
ma 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megveszed neki a szükséges sminket és ruhát, akkor nem feltétlenül nagy kérés, bár ilyenkor illik felajánlani, hogy cserébe te is teljesíted egy hasonló fantáziáját.
ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az összes csajom bírta ha megjelentem comfixekkel, meg ilyenekkel.

Mert tudták pontosan, ha felveszik megvadulva lesznek megdugva.

Szóval szerintem a nőknek nincs ellenére az ilyesmi.

Sőt volt hogy a nő lepett meg egy olyan szado mazó cuccban, hogy alig tudtam visszafogni a nevetésem. De visszatartottam mert értékeltem, hogy ezzel az együttléteinket akarta tovább fejleszteni és mondtam hogy gyönyörű.


Meg feltéve hogy te veszed meg neki a rucit és neki ez nem fog lóvéba a kerülni... Elvégre Mo n élünk ahol sajnos minden Fillér számít és csövesség van.

ma 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha neki is ilyen az érdeklődési köre akkor biztos megcsinálja.

Nekem kizárt lenne.

ma 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!