Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők,titeket zavarna,ha kétszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,titeket zavarna,ha kétszer annyit keresnétek a párotoknál?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel, az "anyósom" házában élünk.

A barátnőm nettó 450.000 ft-ot keres,én pedig nettó 201.000 ft-ot.

H-P(06-12-ig dolgozom) üzemi takarító vagyok.

Minden hétvégém szabad.

A munkaidőm is laza,2-3 óra alatt kész szoktunk lenni a feladattal utána pedig csak várjuk a munkaidő végét.

Nem akarok többet dolgozni,nem akarok a munkába se megszakadni.



ma 15:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Megjegyzendő,mikor megismerkedtem a párommal munkanélküli voltam és nem is törtem nagyon magam akkoriban,hogy ezen változtassak.

Megismerkedésünk után 6 hónapig munkanélküli voltam

ma 15:58
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen hozzáállással nem jönnék össze a férfivel.

Ezt leszámítva nem zavar ha többet keresek. Kb. kétszer annyit keresek mint a párom de normál munkával és mindkettőnknek saját lakása van.

ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Zavarna

Főleg mert ha nem lenne biztosítva a lakhatásunk vagy ne adj isten gyereket szeretnénk, nem lehetne rád számítani

ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Hát elég lúzer vagy, ha csak ennyit keresel.
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Zavarna. Pont annyit keresek, mint a párod, férjem pedig 50.000 rel kevesebbet, de néha maszekol, akkor annyit, mint én. Az 50 ezres különbség nem zavar. Az zavarna benned, hogy nincsenek álmaid, ambícióid.
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Úgy nem lenne gond, ha te keresnél 450-et, ő meg 900-at. De ez így éhbér, nem lehet 1-ről a 2-re jutni ennyiből.
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

5#

Én nem vagyok,ilyen materialista gondolkodású,engem nem tesz boldoggá a pénz.

Sokkal többre becsülöm a szabadságot,hogy a napjaim nagyobb része

( a jobb része szabad)

ma 16:18
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem zavarna, amennyiben anyagilag azért jól állunk. Közös kasszán élünk a párommal, tökmindegy, ki adja bele a többet, a vége úgyis ugyanaz.

Esetedben viszont az zavarna, hogy ilyen könnyű, laza munka mellett sem csinálsz mást, amiből többet tudnál elérni. Lenne időd tanulni, saját vállalkozáson dolgozni, akármi. De erre így életet alapozni, terveket szőni egyszerűen nem lehet. 210 nettóból szeretnéd esetleg eltartani a barátnőd és a potenciális gyereketek, amíg ő nem dolgozhat? Oké, hogy nem muszáj 3 évig/gyerek otthon maradni, én is 1 év után visszatértem a munka világába szülés után, de azért nem is baj, ha nem a barátnőd bevételén múlik a megélhetésetek. A különköltözés meg így abszolút csak egy elérhetetlen álom, és nem tudom hány évesek vagytok, de felnőttek azért jellemzően szeretnének saját, önálló háztartást, ha van rá lehetőségük. Szóval a bérkülönbség önmagában nem zavarna, de te amellett, hogy nagyon keveset is keresel, úgy általában a motiváció és ambíció hiánya engem őszintén lelombozna.

ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem lenne hol lakni, mi lenne veletek?
ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Tegyük fel gyereket akartok. Vállalnád, hogy te maradsz otthon a gyerekkel az anyja helyett? Mert ez lenne a logikus lépés ilyen jövelmek mellett.


De amúgy meg borzasztó ötlet anyóssal/szülővel lakni.

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!