Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők,titeket zavarna,ha kétszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,titeket zavarna,ha kétszer annyit keresnétek a párotoknál?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel, az "anyósom" házában élünk.

A barátnőm nettó 450.000 ft-ot keres,én pedig nettó 201.000 ft-ot.

H-P(06-12-ig dolgozom) üzemi takarító vagyok.

Minden hétvégém szabad.

A munkaidőm is laza,2-3 óra alatt kész szoktunk lenni a feladattal utána pedig csak várjuk a munkaidő végét.

Nem akarok többet dolgozni,nem akarok a munkába se megszakadni.



ma 15:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem zavarna a tény, hogy többet keresek, amíg azt látom a páromon, hogy neki is vannak ambíciói. Egyébként jelenleg pont ez a felállás, én keresek többet, sőt , a kapcsolatunk 15 éve alatt nagyrészt így volt, de azért ő is keres egy nagyjából okés összeget, nem én tartom el.

Egy olyan pasira, akinek semmi ambíciója nincs, aki egyedül életképtelen, nem tudnék felnézni. Márpedig te a 200 ezres fizuddal nem tudnál megélni, ha valaki más nem rak tetőt a fejed fölé, legyen az anyós, a szüleid vagy bárki. Ez nekem nem férne bele.

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Elég furcsa elképzeléseid lehetnek a szabadságról, ha szerinted az egzisztenciális függés egy másik embertől az szabadsàg. :D
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
És párodat mit szól hozzá, hogy festesz meg korizol még ő dolgozik? Szép dolog a hobbi, kell is, de nem munka helyett jóformán. Nekem olyan érzésem lenne, mintha egy tinivel lennék együtt, aki diákmelózik, de még nem halad az életben semerre anyagilag. Nekem ez így nem férne bele. Mentős, ápoló, tanárral nem lenne gondom, ha látnám, hogy ez neki hivatás, szeret segíteni, tanítani.
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!