Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők,titeket zavarna,ha kétszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,titeket zavarna,ha kétszer annyit keresnétek a párotoknál?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel, az "anyósom" házában élünk.

A barátnőm nettó 450.000 ft-ot keres,én pedig nettó 201.000 ft-ot.

H-P(06-12-ig dolgozom) üzemi takarító vagyok.

Minden hétvégém szabad.

A munkaidőm is laza,2-3 óra alatt kész szoktunk lenni a feladattal utána pedig csak várjuk a munkaidő végét.

Nem akarok többet dolgozni,nem akarok a munkába se megszakadni.



ma 15:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

36 F vagyok a barátnőm pedig 29 éves.

De én nem gyűjtők családi házra vagy lakásra,sose tettem.

5 éve élek a barátnőmmel, az anyosnál,előtte a szüleimmel éltem.

Ha holnap szakítana vele a barátnőm, akkor vissza költöznék a szüleimhez,azzal se lenne gondom.

ma 16:22
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, te mit is kezdesz azzal a nagy szabadsággal, azzal a sok szabadidővel? Utazol, tanulsz, alkotsz, sportolsz? Vagy csak otthon döglesz a képernyő előtt?
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Persze otthon maradnék a gyerekkel,ha úgy alakulna nagyon szívesen.

Kiélem a kreatív énemet és a hobbimat,tavasszal nyáron a szabadban festegetek, télen pedig korcsolya pályán vagyok

ma 16:24
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

7


Pénz = szabadság

ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

14#

Ez eléggé földhözragadt materialista gondolkodás.

Nekem a szabadság az,ha gondtalanul a jó időben kiülhetek egy padra olvasgatni amíg akarok,vagy ugyanott festhetek egy tájképet.

ma 16:27
 16/23 anonim ***** válasza:

15


Jelenleg mások jóindulatán múlik, hogy egyáltalán van fedél a fejed felett. Ez minden csak nem szabadság.

ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
44%
Provokatív kamunak tűnik. Akarattal hergeli a nepet, minden egyes válaszával rátesz egy lapáttal. Remélem, hogy egy ilyen szánalmas fickó nem létezik a való életben. Az ilyet úgy vágnám ki, hogy csak úgy füstöl. A szülők helyében vissza sem fogadnék egy ilyen kényelmes munkakerülő parazitát. :)
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is takarítok, 6 órában (elvileg), de ha végzek haza mehetek, így inkább 3-4 óra munkám van egy nap.

Viszont sokkal többet keresek nálad, így még engem is zavarna.

ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert eleve nem jönnék össze ilyen emberrel.
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

15

Jaja, aztán az is nagy szabadság kesz, ha nem engedheted meg magadnak azt az egészségügyi kezelést, ami megmentené az életed. :D Ahh, micsoda szabadság.

ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!